دانلود نرم افزار DiskTrix UltimateDefrag 6.0.50.0 - دیفرگ منیجر هارد دیسک

دانلود نرم افزار DiskTrix UltimateDefrag 6.0.50.0  - دیفرگ منیجر هارد دیسک

 در حال حاضر! نسخه UltimateDefrag 6!
یک نسخه جدید و جدید ، قدرتمندتر از همیشه ، برای عملکرد سریع تر درایو از همیشه ، بنابراین می توانید همچنان به تجربه یک Windows® PC بپردازید که همه چیز فقط سریعتر اتفاق می افتد!

ما خوشحالیم که نسخه جدید 6 قدرتمندترین نرم افزار defragmentation و بهینه سازی دیسک سخت را در سیاره زمین اعلام کنیم .... UltimateDefrag.

اکنون شما از قدرت و انعطاف پذیری بالاتری نسبت به گذشته برخوردار هستید تا هارد دیسک خود را نه تنها از کار افتاده بلکه برای عملکرد حداکثر مطلق بهینه کنید. سایر نرم افزارهای defragmentation فقط defragments ... که تنها بخشی از معادله تخریب عملکرد هارد دیسک است ... دو عامل مهم دیگر عامل اصلی عبارتند از: 1. "در کجای" درایو پرونده های شما و 2. چقدر "پراکنده" شما پرونده ها به یکدیگر مرتبط هستند.

UltimateDefrag تنها محصول نرم افزاری است که به سه دلیل کاهش عملکرد هارد دیسک شما می پردازد تا رایانه شخصی ویندوز شما و همچنین همه بازی ها و برنامه های موردعلاقه خود را با حداکثر کارایی مطلق از دیدگاه دسترسی به فایل انجام دهید .... تا چهار برابر سریعتر از "میانگین کارخانه" و با یکی از ویژگی های جدید ، شش تا هشت برابر سریعتر! این افزایش عملکرد خام واقعی است!


در سطح پرونده ، هارد دیسک شما می تواند یک آشفتگی مانند این باشد. از UltimateDefrag 6 برای Defragment استفاده کنید و برای سریعترین عملکرد هارد دیسک ممکن باشید.
چه جدید در نسخه 6 است!
UltimateDefrag هم اکنون یک ابزار فشرده سازی فایل NTFS کاملاً برجسته است

UltimateDefrag6 اکنون فضای بیشتری را در هارد دیسک شما و به طور متوسط ​​50٪ سریعتر عملکرد خواندن فایل در هارد دیسک های مکانیکی معمولی را در اختیار شما قرار می دهد. فایلهای فشرده NTFS سریعتر خوانده می شوند زیرا پردازنده های امروزی می توانند سریعتر فایلها را در پرواز فشرده کنند تا هارد دیسک بتواند آنها را بخواند. به عنوان مثال ، دسترسی به فشرده سازی 1 گیگابایتی تقریباً دو برابر سریعتر از آن است که دسترسی به نسخه غیر فشرده 2 گیگابایتی آن است.

با توجه به آنچه که هنوز هم هزینه های بالایی برای هر درایو حالت Gb Solid وجود دارد ، عملکرد خواندن آن را کمی آهسته تر در پرونده های فشرده NTFS می کنید ، اما می توانید به طور متوسط ​​50 درصد فضای بیشتری را در SSD خود بدست آورید. یک SSD 1 Tb قادر به ذخیره حدود 1.5 Tb فایلهای فشرده شده خواهد بود.

UltimateDefrag انعطاف پذیری نهایی را در انتخاب پرونده های خود برای فشرده سازی با استفاده از پوشه ها و نام پرونده ها ، فرکانس استفاده و انتخاب پرونده های Wildcard یا حتی فقط با انتخاب پرونده از بیننده خوشه یا اکسپلورر کشف می کند. در صورت اختراع آنها ، فایل های خود را به صورت اختیاری فشرده کنید. گزینه اختصاصی SmartCompress Our ما فوراً یک فایل را برای فشرده سازی تجزیه و تحلیل می کند و وقت خود را برای تلاش برای فشرده سازی پرونده هایی که نمی توانند فشرده شوند ، تلف نمی کند ، این باعث صرفه جویی در زمان بسیار زیادی در عملکردهای فشرده سازی خط فرمان بومی می شود.

همچنین می توانید عملکردهای فشرده سازی را از Command Line Interface با انعطاف پذیری و کارایی بسیار بیشتری نسبت به دستور Windows Compact انجام دهید.

همه از ویژگی های فشرده سازی استفاده نخواهند کرد اما برای کسانی که می خواهند عملکرد سریعتر و یا فضای بیشتری را در هارد دیسک شما داشته باشند ، اکنون این گزینه را دارید.

روی تصویر روی ZOOM کلیک کنید

روشهای جدید Defragmentation و روشهای موجود پیشرفته

ما روشهای جدیدی را برای حذف مجدد هارد دیسک شما اضافه کرده ایم مانند اینکه می توانید درایو خود را در مناطق مجازی تقسیم کنید. ما همچنین توانایی فشرده سازی را به عنوان Defragment اضافه کرده ایم ، فشرده سازی پرونده هایی را که بایگانی شده اند برای ذخیره فضای یا برای عملکرد بهتر حتی به High Performance منتقل کرده ایم. روش های دیگر بهبود یافته و شامل یک ویژگی برای کاهش سختی مرتب سازی برای زمان های سریعتر قطع شدن در هنگام تنظیم مجدد کل هارد دیسک شما. فقط روش Fragmented Files فقط گزینه های پیشرفته ای را در اختیار شما قرار می دهد که به شما در اولویت قرار دادن کدام فایلها اولویت داده می شود که به شما امکان می دهد فایلهای واقعاً سریع و بهتر بهمراه داشته باشید و هم برای عملکرد بهتر و هم برای تکه تکه کردن فضای کمتر.


روی تصویر روی ZOOM کلیک کنید
روش های بیشتر برای انتخاب پرونده ها برای کارایی بالا

ما گزینه های انتخاب فایل های High Performance و Archive را نیز افزایش داده ایم تا اکنون محدودیتی در ترکیب پرونده هایی که برای عملکرد بالا و بایگانی انتخاب می کنید وجود ندارد .

روی تصویر روی ZOOM کلیک کنید

Explorer Files

من یک روش بسیار قدرتمند برای انتخاب و مرتب سازی پرونده ها برای Defragmentation هستم. می توانید پرونده های تکه تکه شده را بر روی هارد دیسک خود 10 روش مرور و مرتب کنید و می توانید یک گروه از پرونده ها را انتخاب کرده و از آن جدا کنید. به عنوان مثال ، شما فقط می توانید پرونده هایی را که در 7 روز گذشته استفاده کرده اید ، انتخاب و پیش فرض کنید. فقط لیست را مرتب کنید ، کلیک کنید و سپس Defragment Now را انتخاب کنید. فقط آن پرونده ها حذف می شوند.

روی تصویر روی ZOOM کلیک کنید

آسان ترین راه آسان برای همیشه به صورت پیش فرض کردن پرونده ها در یک پوشه!

فقط به Command Prompt بروید. به یک فهرست / فهرست راهنما بروید. دستور UltimateDefrag * را وارد کنید . * و هر پرونده موجود در پوشه / دایرکتوری از قبل جدا می شود. معمولاً فقط در یک یا دو دقیقه. برای زیرشاخه ها / زیر پوشه ها فقط UltimateDefrag * را وارد کنید. * * و تمام پرونده های موجود در تمام زیرشاخه ها از قبل جدا می شوند. برای کاربرانی که با ایجاد پرونده های دسته ای آشنا هستند ، می توانید یک پرونده دسته ای را ایجاد کنید که روزانه در یک برنامه انجام شود تا تمام پرونده های موجود در فهرست Windows خود را به صورت پیش فرض انجام دهد تا ویندوز شما برای سریعترین کارآیی تنظیم شود - در همه زمان ها! همین کار را می توانید برای پوشه Program Files و غیره انجام دهید.

فقط چند نرم افزار جدید نصب کردید؟ وارد پوشه خود شده و فرمان UltimateDefrag * را وارد کنید. * * و در چند لحظه برنامه جدید شما از برنامه خارج خواهد شد و آماده اجرای با عملکرد بهتر درست از کلمه بروید . بسیاری از کاربران رایانه شخصی تصوری ندارند که با نصب نرم افزارهای جدید ، قطعات آن گاه با دهها هزار قطعه آن را نصب می کند.

البته شما همچنین می توانید از برنامه اصلی UltimateDefrag یا حتی در ویندوز استفاده کنید فقط با کلیک راست بر روی یک پوشه کلیک کنید تا از سمت راست در ویندوز اکسپلورر از پیش راست بپیچد.


اطلاعات بیشتر در طول فرآیند شکست زدایی موجود است.

هم اکنون می توانید آمارهای مهم شکست زدایی را در پرونده های High Performance و پرونده های Archive مشاهده کنید.

روی تصویر روی ZOOM کلیک کنید

آیا نیاز دارید که در یک درایو به شدت قطعه قطعه شده تراشیده شوید؟

اگر یک درایو بزرگ 4 Tb با میلیون ها قطعه قطعه دارید و نمی خواهید سعی کنید همه را به یکباره از آن جدا شوید (که می تواند ساعت ها طول بکشد) ، می توانید UltimateDefrag را برای هر زمان دیگری تنظیم حالت Defrag کنید. 1 ساعت و بعد از برنامه خارج شوید بنابراین قبل از خاموش کردن رایانه خود برای روز ، می توانید run defragmentation را شروع کنید ، UltimateDefrag را تنظیم کنید تا 1 ساعت اجرا شود و سپس آن را از برنامه خارج کنید و کامپیوتر خود را بخوابید. فقط این کار را هر روز برای چند روز انجام دهید و درایو شما در نهایت کاملاً از کار افتاده و مطابق با سرعت عمل کند.


تجزیه و تحلیل بسیار دقیق از عملکرد مورد انتظار از هارد دیسک شما

UltimateDefrag6 تجزیه و تحلیل کاملی را در مورد فرکانس استفاده از فایل و طرح پرونده فعلی انجام می دهد تا ارزیابی هوشمندانه و دقیقی از عملکرد مورد انتظار شما بر اساس وضعیت درایو فعلی به شما ارائه دهد.

صفحه مهندسی مجدد فایل سیستم زمان بوت دوباره مهندسی شده است

رابط کاربری بهبود یافته ، برخی از اشکالات را تصحیح می کند و نتیجه بهتری را برای جداسازی فایل سیستم شما ایجاد می کند. هیچ محصولی دیگر در هیچ کجای کره زمین قادر نیستید این استعاره های سیستم NTFS را از قبل جدا کرده و سفارشی کنید.


بسیاری از ترفندهای خوب دیگر ، ویژگی ها و پیشرفت های جدید

ما هیچ سنگی نادیده نگرفته ایم تا بتوانیم عملکرد نهایی مطلق را که بخواهید در دستگاه بهینه ساز عملکرد دیسک سخت و دیسک سخت بخواهید داشته باشید و ترفندها و پیشرفتهای دیگری را ارائه داده و قابلیت های بهبود یافته را نیز ارائه دهید. این نسخه UltimateDefrag را به محصولی بهینه تبدیل کرده است که می تواند شما را قادر به تحقق حداکثر عملکرد ممکن از دیسک سخت خود کند. UltimateDefrag نیروانا برای tweakers سیستم است. شما می توانید به معنای واقعی کلمه هر میلی ثانیه از عملکرد را از درایو سخت خود فشار دهید!
مهمترین چیز دست نخورده باقی مانده است .... رابط کاربری گرافیکی.

هیچ چیز بدتر از به روزرسانی به نسخه جدید نرم افزار وجود ندارد و به نظر نمی رسد و مانند چیزی از نسخه قبلی خود کار می کند. در مورد UltimateDefrag چنین نیست. رابط کاربری معرفی شده در نسخه 3 برای این برنامه بهینه بود و نسخه 6 این بهینه را حفظ می کند. شما در حال استفاده از همان رابط کاربری گرافیکی کاربر آشنا با اکثر اطلاعات ضروری برای اجرای برنامه در دسترس از یک صفحه اصلی هستید.

ما بسیار مفتخریم که می توانیم UltimateDefrag را به قله تکامل آن برسانیم تا بتوانیم آنچه را که بیشتر از هارد خود می خواهید به دست آورید ، و این حداکثر عملکرد است! نسخه 6 UltimateDefrag به شما این امکان را می دهد که فقط به آن برسید. این تنها محصول نرم افزاری موجود در جهان است ، زیرا ما آن را می شناسیم که به طور کامل به شکست زدایی عملکرد هارد دیسک می پردازد زیرا مربوط به تکه تکه شدن و قرار دادن پرونده است. به یاد داشته باشید که تقسیم بندی تنها 10٪ از معادله عملکرد است. پرونده را روی صفحه قرار داده و 90٪ دیگر را در محاصره قرار دهید. درایوهای سخت از الگوریتم های زمانبندی مناسب دیسک برای کارآمدتر شدن آنها برخوردار هستند. ده برابر بیشتر ، UltimateDefrag بازده آن الگوریتم ها را افزایش می دهد.
UltimateDefrag با کلیه نسخه های Windows® از XP تا Windows 10 ، 32 bit و 64 bit و نسخه های سرور نیز کار می کند. با تمام تنظیمات دیسک سخت مانند RAID ، هارد دیسک داخلی ، دیسک های سخت USB خارجی ، فلش دیسک ها ، SSD ها کار می کند و در دستگاه های مجازی نیز کار می کند!
 

 

 

 

http://up.photoname.ir/view/3037420/986012105.jpg

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]