بیوگرافی Naomi Scott

بیوگرافی Naomi Scott

بیوگرافی Naomi Scott

نائومی اسکات بازیگر و خواننده انگلیسی است. برای اطلاع از دوران کودکی ، خانوادگی ، زندگی شخصی ، شغلی و غیره از این زندگی نامه دیدن کنید.
حقایق سریع

تولد: 6 مه 1993

ملیت: انگلیس

مشهور: بازیگران نقش اول خوانندگان پاپ

سن: 26 سال ، زنان 26 ساله

نشانه خورشید: برج ثور

همچنین به عنوان شناخته شده است: نائومی گریس اسکات

متولد: هونسلو ، لندن ، انگلیس

مشهور به عنوان: بازیگر

قد: 5'6 " (168 سانتی متر ) ، 5'6" ماده
خانواده:

همسر / سابق: جردن اسپنس (م. 2014)

پدر: کریس اسکات

مادر: اوشا اسکات

نائومی اسکات بازیگر و خواننده انگلیسی است. او مارک خود را در صنایع سرگرمی انگلیس و آمریکایی رقم زده است. او به خاطر بازی در فیلم ابرقهرمانی 'قدرت رنجرز' مشهور است. برخی از مهمترین پروژه های تلویزیونی او سریال های تلویزیونی "Terra Nova" و "Bites Life" و فیلم تلویزیونی "دهان لیموناد" بود. او به آواز خواندن با "Bridge Church Youth Band" پرداخت و سرانجام توسط Kéllé Bryan خواننده پاپ انگلیس کشف شد. هنگامی که در سریال 'نیش های زندگی دیزنی کانال انگلستان' به عنوان "مگان" بازی کرد ، نائومی شروع به بازیگری کرد و اولین نقش اصلی خود را پیدا کرد. اولین نقش او در یک تولید آمریکایی نقش "موگرینی مو" موزیکال "در درام موسیقی نوجوان" لیموناد دهان "بود. سالهای بعد او را به عنوان "کیمبرلی هارت" در فیلم ابرقهرمان آمریکایی "Power Rangers" و "Maddy Shannon" در درام علمی-تخیلی "Terra Nova" ظاهر کرد. فیلم آینده "علاءالدین" او را در نقش "شاهزاده خانم یاس" به نمایش می گذارد. فیلم بعدی دیگر ، "فرشتگان چارلی" ، او را به عنوان یكی از سه "فرشته اصلی" به نمایش می گذارد. او همچنین EP های "بخش نامرئی" و "وعده ها" و ترانه های غیر آلبوم "نذرها" و "بی ربط" را منتشر كرده است.
Naomi Scott
اعتبار تصویر
قبلی
بعد
لیست های پیشنهادی: زنان انگلیس
خوانندگان برج ثور
کودکی و زندگی اولیه

    نائومی اسکات ، نائومی گریس اسکات ، در 6 مه 1993 در شهر هونسلو در لندن ، انگلیس ، در یک مادر هندی گجراتی ، اوشا اسکات (نوعی جوش) و یک پدر انگلیسی ، کریستوفر اسکات به دنیا آمد. مادرش در اوگاندا به دنیا آمد و سپس در سنین جوانی به انگلیس مهاجرت کرد. پدر و مادر نائومی کشیش در "کلیسای Bridge" در وودفورد ، لندن هستند. او یک برادر بزرگتر به نام جوشوا دارد.
    نائومی در کارهای مبلغین و فعالیتهای ارتباطی شرکت کرده است. او در مدرسه متوسطه دنیوی مسیحی مستقر در لوتون موسوم به "مدرسه بنیاد غریب" شرکت کرده است. او در حالی که در مدرسه بود ، مرتباً در درام و تولید موسیقی اجرا می کرد.

لیست های پیشنهادی: زنان خواننده
خوانندگان انگلیسی
بازیگران برج ثور
بازیگران انگلیسی
حرفه

    نائومی کار خود را به عنوان خواننده با "گروه کلیسای Bridge Bridge" آغاز کرد. او نخستین بار توسط Kéllé Bryan خواننده ، بازیگر و شخصیت تلویزیونی بریتانیا مورد توجه قرار گرفت ، که بیشتر به عنوان عضو گروه دختران R&B انگلیس 'Eternal' شناخته می شود. این باعث شد که ناهومی با آژانس تفریحی برایان قرارداد ببندد. سپس نائومی با تیم ترانه نویس و تولید انگلیسی 'Xenomania' همکاری کرد.
    در سال 2009 ، او اولین نقش اصلی بازیگری خود را بدست آورد که در دومین فصل از سریال "نیش های زندگی" به عنوان "مگان" بازیگر شد. او در 11 قسمت از این سریال ظاهر شد که اقتباسی از سریال اصلی "کانال دیزنی ایتالیا" با عنوان "نیش های زندگی - Pillole di vita" بود.
    او پس از استماع از طریق یک کنفرانس ویدئویی از لندن ، با بازی در نقش برجسته "Mohini" Mo "Banarjee در درام موسیقی آمریکایی نوجوانان آمریکایی" Lemonade Mouth "در سال 2010 وارد زمین شد. این اولین پروژه بازیگری او با یک شرکت تولید آمریکایی بود. این فیلم بر اساس رمانی در سال 2007 با همین نام توسط مارک پیتر هیوز ساخته شده است. این نمایش در 15 آوریل 2011 در کانال دیزنی آغاز به کار کرد. مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت و به نائومی کمک کرد تا او را به عنوان بازیگر در ایالات متحده به رسمیت بشناسد.
    نائومی همچنین در برخی از آهنگهای موسیقی متن فیلم "Lemonade Mouth" که توسط "Walt Disney Records" در 12 آوریل 2011 منتشر شد ، اجرا کرد. این شامل آهنگ های انفرادی او "She's So Gone" است که در سومین قسمت "Bubbling" قرار گرفت. در نمودار 100 Hot Singles قرار دارد. او همچنین با سایر اعضای بازیگران در آهنگ های "بیشتر از یک باند" ، "دستیابی به موفقیت" و "Livin" از یک سیم بالا "همکاری داشت.
    وی سپس به عنوان "مادی شانون" ظاهر شد ، دختر 16 ساله ای باهوش و دست و پا چلفتی اجتماعی در سریال های علمی تخیلی آمریکایی "Terra Nova". این سریال از 26 سپتامبر تا 19 دسامبر 2011 برای یک فصل در "فاکس" پخش شد.
    در سال 2013 ، او در موزیک ویدیو آهنگ "Hurricane" توسط هنرمند ضبط آمریکایی Bridgit Mendler ، همبازی Naomi از "Lemonade Mouth" ظاهر شد. در همان سال ، او همچنین در دو فیلم کوتاه به نام های "مدرن / عشق" و "بانوی ما از لورد" ظاهر شد. او همچنین در سومین قسمت از سریال بریتانیایی "با هر وسیله ای" ظاهر شد.
    او سپس اولین EP خود را ، "بخش نامرئی" ، به طور مستقل ، در 25 آگوست 2014 منتشر کرد. این شامل چهار آهنگ ، "شنیدن زنگ ها" ، "حرکات" ، "بگو هیچ چیز" و "در حال اجرا" نبود. در آن سال ، او همچنین در فیلم کوتاه "سلام ، باز هم" به عنوان "مورا" ظاهر شد.
    اگرچه او در فیلم علمی تخیلی 2015 "مریخ" به عنوان "ریکو" بازی کرد ، اما صحنه های او قبل از اکران این فیلم ویرایش شده بودند. در اکتبر همان سال ، او یکی از قابل توجه ترین نقش های حرفه ای خود را به دست آورد. نقش بازی در نقش "کیمبرلی هارت ، رنجرز صورتی" در فیلم ابرقهرمان آمریکایی "قدرت رنجرز" بود. این فیلم اقتباسی از یک سریال تلویزیونی به همین نام ، فیلم برتر در تاریخ 22 مارس 2017 در 'Regency Village تئاتر' در لس آنجلس اجرا شد و تئاتری در 24 مارس 2017 در ایالات متحده منتشر شد. اجرای او با عنوان 'کیمبرلی هارت' نخستین نامزدی "جوایز انتخاب نوجوان" خود را به نومومی بدست آورد.
    در همین حال ، بین سال های 2015 و 2016 ، او در سریال کارآگاهی انگلیس "لوئیس" نقش مکرر "Sahira Desai" را بازی کرد. در 5 آگوست 2016 ، او EP دیگر ، "وعده ها" را منتشر کرد که شامل چهار آهنگ است ، یعنی "دروغ های عاشق" ، "وعده ها" ، "احمق" و "دعا-لود". او همچنین ترانه های غیر آلبوم 'Vows' (2017) ، 'So Low' / 'Undercover' (2018) و 'Irrelevant' (2018) را منتشر کرد.
    وی در حال بازی در فیلم "شاهزاده خانم یاس" در فیلم آینده دار فانتزی-ماجراجویی رمانتیک آمریکایی "علاءالدین" به کارگردانی گای ریچی است. پس از یک تماس چهار ماهه برای بازیگران آزاد ، یک اطلاعیه در نمایشگاه "D23 Expo" 2017 اعلام کرد که نائومی به عنوان "یاس" بازیگر شده است در حالی که منا مسعود نقش تیتراژ را بازی می کند. این فیلم که اقتباسی از اکشن زنده از فیلم انیمیشن 'دیزنی' با همین نام در سال 1992 است ، قرار است در تاریخ 24 مه 2019 اکران شود.
    او همچنین به عنوان یکی از سه "فرشته" اصلی در کمدی اکشن آینده آمریکا به کارگردانی الیزابت بنکس "فرشتگان چارلی" به کارگردانی می شود. این فیلم همچنین کریستن استوارت ، الیزابت بنکس ، جیمون هونسو ، پاتریک استوارت و الا بالینسکا را در نقش های بازیگری دارد و بر اساس سریال های درام "ABC" با همین نام ساخته شده است. این یک راه اندازی مجدد از حق رای دادن "فرشتگان چارلی" است. این فیلم قرار است از اول نوامبر 2019 اکران شود.

لیست های پیشنهادی: خوانندگان پاپ توروس
خوانندگان زن پاپ
خوانندگان پاپ انگلیس
بازیگرانی که در دهه 20 هستند
زندگی شخصی

    نائومی نزدیک پدر و مادر و خانواده است. او عاشق نوازندگی پیانو است و از خوانندگی ، ترانه سرایی و رقص لذت می برد.
    او قبل از ازدواج با وی در ژوئن سال 2014 ، جردن اسپنس ، بازیکن فوتبال انگلیس را به مدت چهار سال قدمت گذاشت.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]