بیوگرافی کریستن بل

بیوگرافی کریستن بل

بیوگرافی کریستن بل

کریستن بل خواننده و بازیگر آمریکایی است. این بیوگرافی دوران کودکی ، شغلی ، زندگی ، دستاوردها ، جدول زمانی و آثار او را نشان می دهد.
حقایق سریع

تولد: 18 ژوئیه 1980

ملیت: آمریکایی

مشهور: بازیگران سینما

سن: 39 سال ، زنان 39 ساله

نشانه خورشید: سرطان

همچنین به عنوان شناخته شده است: کریستن آن بل

متولد: هانتینگتون وودز

معروف به: بازیگر ، خواننده

قد: 5'1 " (155 سانتی متر ) ، 5'1" ماده
خانواده:

همسر / سابق: Dax Shepard (2007 -)

پدر: تام بل

مادر: لورلی

کودکان: لینکلن شپارد

بیماری ها و ناتوانی ها: افسردگی

ایالت ایالات متحده: میشیگان
حقایق بیشتر

کریستن آن بل بازیگر و خواننده آمریکایی است. در زمان کودکی ، او در تبلیغات و تبلیغات تلویزیونی جای خود را به دست آورد. در سالهای دبیرستان خود در 'دبیرستان کاتولیک حرم' ، او در تولید مدرسه "جادوگر اوز" به عنوان دوروتی گیل ظاهر شد. وی برای فارغ التحصیلی در تئاتر موسیقی ، در "دانشکده هنرهای Tisch" حضور یافت ، اما قبل از فارغ التحصیلی برای نقشی در نسخه موسیقی "ماجراهای تام ساویر" رفت. اولین نقش اعتبار وی در فیلم "پوتی تنگ" بود. او نیز مانند سایر هنرمندان مشتاق ، به لس آنجلس ، کالیفرنیا نقل مکان کرد ، و یک بار در آنجا ، توانست در نمایش های تلویزیونی متعددی برنده شود. اولین فیلم او در 'اسپارتان' در کنار وال کیلمر بود. او پس از دو قسمت درام در HBO "Deadwood" ، برجسته ترین نقش حرفه ای خود را به عنوان ورونیکا مریخ در سریال با همین نام به دست آورد و جایزه بسیاری از او را به دست آورد. برخی از فیلم های قابل توجه او عبارتند از "ریفر جنون: فیلم موزیکال" ، "رسید" ، "رومی" ، "فراموش کردن سارا مارشال" ، "وقتی در رم" و "ورونیکا مریخ". او صدا و شخصیت خود را به شخصیت لوسی در بازی ویدیویی 'Assassin's Creed' و پس از آن "Assassin's Creed II" و "Assassin's Creed: Brothers" وام داد. او برنده جایزه "اتحاد روزنامه نگاران فیلم زنان" به دلیل نقش صدا در فیلم "منجمد" است.
Kristen Bell
اعتبار تصویر
قبلی
بعد
لیست های پیشنهادی: زنان آمریکایی
بازیگران میشیگان
کودکی و زندگی اولیه

    کریستن آن بل در 18 ژوئیه سال 1980 در لورلی فریگیر ، یک پرستار ثبت نام شده و تام بل ، مدیر خبر تلویزیون CBS متولد شد. پس از طلاق والدینش ، پدرش دوباره ازدواج کرد. او دارای دو خواهر نیمه ، سارا و جدی است.
    پس از اینکه والدینش او را از سیستم مدرسه دولتی بیرون کشیدند ، برای سالهای دبیرستان به "دبیرستان کاتولیک حرم" در رویال اوک رفت. وی عضو باشگاه درام و موسیقی بود.
    او در فیلم های "فیدلر روی پشت بام" ، "بانوی خوب" و "لیل ابنر" ظاهر شد و در تولید مدرسه "جادوگر اوز" به عنوان دوروتی گیل حضور داشت. وی در سال 1998 از دبیرستان فارغ التحصیل شد.
    او در "دانشکده هنر Tisch" در "دانشگاه نیویورک" حضور یافت تا در تئاتر موسیقی مجری شود. او قبل از فارغ التحصیلی به سمت ایفای نقش در نسخه موسیقی "ماجراهای تام ساویر" برادوی رفت.
    نقل قول ها: مانند ، من

لیست های پیشنهادی: دانشگاه نیویورک
خوانندگان سرطان
زنان خواننده
بازیگران سرطان
حرفه

    اولین جلسه محاکمه بل در سال 1992 ، نقش او را در نقش های Raggedy آن و اندی به عنوان موز و یک درخت به دست آورد. او با کمک یک نماینده در بسیاری از تبلیغات و تبلیغات تلویزیونی ظاهر شد.
    در سال 2001 ، او تحصیلات خود را برای ایفای نقشی در موزیکال برادوی ، "ماجراهای تام ساویر" به عنوان بکی تاچر ترک کرد. او اولین نقش معتبر اما ناچیز خود را در "پوتی تنگ" به دست آورد.
    2002 او را در فیلم "The Crucible" ، احیای برادوی ، با لیام نیسون و آنجلا بتیس دید. در همان سال به لس آنجلس کالیفرنیا نقل مکان کرد و در نمایش های تلویزیونی موفق به کسب چند نمایش ویژه شد.
    در سال 2004 ، او در فیلم تلویزیونی "انتخاب گریسی" ظاهر شد و اولین فیلم خود را به عنوان لورا نیوتن در "اسپارتان" در کنار وال کیلمر ساخت. او در دو قسمت از درام HBO "Deadwood" بازی کرد.
    او نقش خود را در فیلم "Reefer Madness: The Music Musical" در سال 2005 در نقش مری لین بازنویسی کرد. در سپتامبر همان سال ، او در 57 سالگی "جوایز سالانه پریمیتای امی" آهنگ ترانه "Fame" را اجرا کرد.
    سال 2005 او را به عنوان گریسی در "Fifty Pills" ، یک ورود به جشنواره فیلم Tribeca ، و در فیلم هایی مانند "دریافت" و "Roman" ، یک فیلم ترسناک دید.
    فیلم "پالس" در سال 2006 ، بازسازی فیلم ترسناک ژاپنی "Kairo" ، او را در نقش اصلی متی دید. گرچه این فیلم 27.9 میلیون دلار در سراسر جهان به ارمغان آورد ، اما مورد استقبال منتقدین قرار نگرفت.
    پس از فصل سوم سریال "ورونیکا مریخ" ، سریال کنسل شد. در سال 2007 ، او در سریال "قهرمانان" در نقش اله بیشاپ بازیگر شد. او در سیزده قسمت از این سریال ظاهر شد.
    در سال 2008 ، کمدی با مضمون جنگ ستارگان ، "Fanboys" با بازی در نقش Zoe منتشر شد. او شخصیت مریبل را در "Sheepish" ، یک ویژگی انیمیشن ابراز کرد.
    بل در مگ رایان در "جدی مهتاب" و جیسون باتمن "عقب نشینی زوج ها" بازی کرد. فیلم "When in Rome" که در رم و نیویورک فیلمبرداری شده است ، در سال 2010 اکران شد.
    او در سال 2010 در "او را به یونانی ها" در نقش "سارا مارشال" ظاهر كرد و نقش خود را از "فراموش كردن سارا مارشال" بازخوانی كرد. او همچنین در 'Burlesque' به همراه خواننده های کریستینا آگویلرا و چر بازی کرد.
    او به طور خلاصه در فیلم "جیغ 4" در سال 2011 و در گروه موسیقی راک Yeasayer برای "Madder Red" ظاهر شد. او با صدای 22 ساعته "حقیقت و زندگی دراماتیک صدا کتاب مقدس عهد جدید" از "ماری مگدالن" ابراز کرد.
    در سال 2012 ، او در "بزرگ معجزه" بازی کرد. در سریال "خانه دروغ" ، او در نقش جینی وان دره هوون بازی کرد. او در فیلم "Lifeguard" بازی کرد که سال بعد منتشر شد.
    نسخه فیلم "ورونیکا مریخ" در تاریخ 14 مارس 2014 منتشر شد که او از نقش او ابراز تعجب کرد.

لیست های پیشنهادی: خوانندگان آمریکایی
بازیگران آمریکایی
بازیگرانی که در دهه 30 هستند
خوانندگان زن آمریکایی
آثار مهم

    بل نقش درونی مریخ ورونیکا را در درام ناشناس UPN بدست آورد. در سال 2005 ، او برای "انتخاب Breakout Actress" به همراه بازیگران "Veronica Mars" برای "Choice Breakout TV Show" معرفی شد.
    او صدا و سیمای شخصیت لوسی را برای بازی ویدئویی "Assassin's Creed" منتشر کرد که در سال 2007 منتشر شد. او بعداً نقش خود را در "Assassin's Creed II" و "Assassin's Creed: Brothers" بازنویسی کرد.
    او در سریال 'دختر شایعات' صدای شخصیت عنوان بود و حتی در قسمت آخر نیز به عنوان خودش ظاهر شد. سال 2007 نیز او را در "فراموش کردن سارا مارشال" در نقش عنوان دید.

لیست های پیشنهادی: شخصیت های فیلم و تئاتر زنان
شخصیت های فیلم و تئاتر آمریکایی
شخصیت های فیلم و تئاتر زن آمریکایی
زنان سرطانی
جوایز و دستاوردها

    در سال 2005 ، بل برای فیلم "Reefer Madness: The Movie Musical" جایزه "ماهواره" برای "بازیگر ممتاز در یک مینیریس یا یک تصویر متحرک ساخته شده برای تلویزیون" را گرفت.
    بل برای بازی در نقش ورونیکا مریخ در سریال به همین نام ، بل 2006 جایزه زحل را برای "بهترین بازیگر نقش اول تلویزیون" در سال 2006 کسب کرد. این سریال برای "بهترین نمایش تلویزیونی شبکه ای" نامزد شده است.
    وی در سال 2013 برنده جایزه "اتحاد روزنامه نگاران فیلم زنان" در بخش "بهترین انیمیشن زن" برای فیلم انیمیشن "منجمد" شد. او صدای شخصیت آنا را فراهم کرده بود.

زندگی شخصی و میراث

    پس از پایان روابط پنج ساله خود با کوین مان ، بل شروع به ملاقات با بازیگر Dax Shepard کرد. آنها در 17 اکتبر 2013 ازدواج کردند و یک دختر به نام لینکلن بل شپرد دارند. || پ

چیزهای بی اهمیت

    این بازیگر زن اعتراف کرده است که بسیاری از شخصیت هایی که او به تصویر می کشد ، مقبره ای هستند زیرا او "به اندازه کافی اهل خانه نبود که دختر نرجی را بازی کند و تقریباً به اندازه کافی برای بازی کردن دختر زیبا نبود".

فیلم های کریستن بل
1. Stuck in Love (2012)

(کمدی ، درام ، عاشقانه)
2. فراموش کردن سارا مارشال (2008)

(درام ، عاشقانه ، کمدی)
3. ورونیکا مریخ (2014)

(رمز و راز ، تریلر ، درام ، جنایت)
4. ایمنی تضمین نشده (2012)

(درام ، عاشقانه ، کمدی)
5. بورلسکه (2010)

(درام ، موسیقی ، موسیقی ، عاشقانه)
6. Fanboys (2009)

(کمدی ، ماجراجویی ، درام)
7. اسپارتان (2004)

(اکشن ، درام ، هیجان انگیز ، رمز و راز ، جنایت)
8. بزرگ معجزه (2012)

(درام ، بیوگرافی ، عاشقانه)

 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]