بیوگرافی لیزا بنت

بیوگرافی لیزا بنت

بیوگرافی لیزا بنت

لیزا میشل بونت بازیگر سینما و تلویزیون آمریکایی است. این زندگینامه کودکی ، خانوادگی ، زندگی شخصی ، حرفه بازیگری ، دستاوردها و واقعیت های دیگر را نشان می دهد.
حقایق سریع

تولد: 16 نوامبر 1967

ملیت: آمریکایی

مشهور: بازیگران زن آمریکایی

سن: 52 سال ، زنان 52 ساله

خورشید نشانه: عقرب

متولد: سان فرانسیسکو ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است

معروف به: بازیگر آمریکایی

قد: 5'2 " (157 سانتی متر ) ، 5'2" ماده
خانواده:

همسر / سابق: جیسون موموئه (م. 2007) ، لنی کراویتز (م. 1987-1993)

فرزندان: لولا ایولانی مومو ، ناکوا-گرگ ماناکائوپو ناماکائه مومو ، زوا کراویتز

ایالت ایالات متحده: کالیفرنیا

شهر: سان فرانسیسکو ، کالیفرنیا

لیزا میشل بونت بازیگر سینما و تلویزیون آمریکایی است. او در کودکی با تبلیغات ، وارد دنیای زرق و برق و سرگرمی شد. وی پس از بازیگری در استودیوی بازیگر نقش سلولیوئید در شمال هالیوود ، سالها در چندین فیلم و برنامه تلویزیونی مشغول به کار بوده است ، از جمله مهمترین آنها در نمایشگاه سینمایی NBC ، "The Cosby Show". نقش او در دنیس Huxtable در این سریال باعث محبوبیت و محبوبیت وی شد و باعث شد تا او در سریال 'کمدی spinoff' یک دنیای متفاوت 'مجدداً از این نقش استفاده کند. او همه کاره خود را در نقش Epiphany Proudfoot در فیلم ترسناک روانشناختی نئوآرآی آمریکا "قلب فرشته" به نمایش گذاشت که وی را ملزم به انجام صحنه های جسورانه با میکی رورک می کرد ، بسیار بر خلاف نقش خوب-خوبش از "The Cosby Show". او بعداً به دلیل "اختلافات خلاقانه" از "The Cosby Show" اخراج شد. سایر پروژه های قابل توجه تلویزیونی که شامل وی می شود شامل سریال هایی مانند "زندگی در مریخ" و "جاده قرمز" و فیلم های تلویزیونی مانند "New Eden" و "Lathe of Heaven" بود. نقش های قابل توجه صفحه نمایش وی شامل بازی نقش حمایتی راشل بنکس با ویل اسمیت در "دشمن ایالت" و ماری دی سالل در "وفاداری عالی" است.
Lisa Bonet
اعتبار تصویر
قبلی
بعد
لیست های پیشنهادی: بازیگران کالیفرنیا
بازیگران عقرب
کودکی و زندگی اولیه

    لیزا در 16 نوامبر 1967 در سان فرانسیسکو ، کالیفرنیا ، در آلن بنت و آرلن (née Litman) به دنیا آمد. پدر خواننده اپرا او آفریقایی آمریکایی است در حالی که مادرش یک یهودی اشکنازی است که به طور حرفه ای معلم بوده است.
    پدر و مادرش هنگامی که او هنوز جوان بود ، از راهها جدا شد. او خواهر و برادرهای نیمه زیادی دارد ، همه از او کوچکتر هستند.
    او در 11 سالگی به عنوان یک هنرمند کودک در بازیگری مشغول بازیگری شد. وی همچنین در کودکی در بسیاری از مجریان زیبایی ظاهر شد و در نقاط مهمان سریال های تلویزیونی حضور داشت.
    او در دبیرستان بیرمنگام در Van Nuys ، کالیفرنیا تحصیل کرد و پس از آن در رشته بازیگری از استودیوی بازیگر Celluloid واقع در شمال هالیوود تحصیل کرد.

لیست های پیشنهادی: بازیگران آمریکایی
بازیگرانی که در دهه 50 هستند
شخصیت های فیلم و تئاتر زنان
شخصیت های فیلم و تئاتر آمریکایی
حرفه

    تلاشهای اولیه بازیگری وی شامل بازی کردن کارلا در سریال تلویزیونی کمدی سیاه درام پزشکی آمریکا ، "سنت" است. در جای دیگر »در هفتمین قسمت از دومین فصل خود با عنوان" ورود "که در 7 دسامبر 1983 به نمایش درآمد.
    موفقیت او در سال 1984 به وقوع پیوست و در آن زمان با بازی در نقش دنیس Huxtable ، فرزند دوم روحیه آزاد و عصیان دکتر کلیف و Clair Huxtable ، در سینمای تلویزیونی آمریکایی "The Cosby Show" با بازی بیل کازبی بازی کرد.
    'The Cosby Show' که در تاریخ 20 سپتامبر 1984 از NBC آغاز به کار کرد و برای 8 فصل تا 30 آوریل 1992 اجرا شد ، یک نمایش با شماره 5 نمایش در پنج فصل متوالی خود با شماره 1 بود.
    Bonet محبوبیت بی نظیری را با بازی Denise در "The Cosby Show" با حضور در سریال از قسمت اول خود با عنوان "درس اقتصادی Theo" تا بیست و چهارمین قسمت از هفتمین فصل خود با عنوان "صخره و جیک" به دست آورد. در 11 آوریل 1991 ، بنابراین در مجموع 98 قسمت ظاهر شد.
    عملکرد چشمگیر او در "The Cosby Show" نامزد "جایزه امی" و "جایزه هنرمند جوان" شد.
    در همین حال ، در سال 1985 ، او در دو مجموعه تلویزیونی گلچین آمریکایی - به عنوان جاستین در قسمت "پیانوی شیطان" از سریال "قصه ها از تاریکی" و همچنین کری در سریال "ABC Afterschool Special" بازی کرد.
    او در دنیای کوچک به عنوان دنیس Huxtable موفق شد ، و به ردیابی صفحه های بزرگ با بازی Epiphany Proudfoot در آلن پارکر کارگردانی فیلم ترسناک روانی آمریکایی "قلب فرشته" را با بازی در مقابل میکی روورک و رابرت دنیرو اجرا کرد. این فیلم در 6 مارس 1987 منتشر شد.
    "قلب فرشته" او را دید که از تصویر خوبش از دنیس بیرون می آید و در صحنه های صریح با رورک نمایش داده می شود. این جایزه "هنرمند جوان" برای بهترین سوپرستار زن جوان در تصاویر متحرک در نهمین دوره جوایز فیلم جوایز فیلم و همچنین نامزدی "جایزه کیوان" برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن بدست آورد.
    وی سپس برای چندین مجله از جمله یک سانسور بدون سؤال در "مصاحبه" اقدام به برهنه شدن کرد.
    رابطه حرفه ای او با بیل کوسبی ، رئیس و ستاره اصلی فیلم 'The Cosby Show' به خصوص با توجه به عملکرد وی در 'قلب فرشته' که همچنان شایعه شده منجر به خروج وی از این سریال شده ، همچنان دشوار بود.
    عملکرد درخشان او به عنوان دنیس Huxtable و محبوبیت این شخصیت اما شاهد تغییر او در نقش سینما "دنیای متفاوت" بود ، اسپین آف "The Cosby Show" که در 24 سپتامبر 1987 در NBC به نمایش درآمد. مانند تلویزیون ویژه "روز زمین ویژه" که در تاریخ 22 آوریل 1990 در ABC پخش شد.
    پس از اولین فصل "دنیای متفاوت" ، Bonet از این سریال اخراج شد ، اما او پس از بارداری موقتاً در "The Cosby Show" ظاهر شد. او دوباره در هفتمین فصل خود پس از وقفه در دوران بارداری ، دوباره به "The Cosby Show" بازگشت ، اما در نهایت به دلیل "اختلافات خلاق" اخراج شد.
    او میزبان برنامه ویژه انتخابات "چرا رأی آورد؟" در سپتامبر 1992
    "دزد بانکی" در سال 1993 به کارگردانی و نویسندگی نیک مید در نقش اصلی پریسیللا او را دید.
    او به عنوان کاترین بریگز در نیگل دیکس در سال 1994 به کارگردانی تلنگر جریمه-هیجان انگیز "ترکیب نهایی" بازی کرد. آن سال او همچنین در یک فیلم تلویزیونی با عنوان 'Eden New' ظاهر شد که شخصیت لیلی را به تصویر می کشد.
    او سپس به بازی در نقش حمایتی راچل بنكس در فیلم وین اسمیت و ژن هكمن ، ستاره دلاور آمریكا ، فیلم "دشمنی از دولت" پرداخت. فیلمی که در تاریخ 20 نوامبر 1998 اکران شد ، به عنوان یک ضربه بزرگ در گیشه ظاهر شد.
    همه کاره او دوباره به ساحل رسید وقتی در ماری دی سالل در فیلم کمدی رمانتیک آمریکایی "وفاداری بالا" بازی کرد که در 31 مارس 2000 به موفقیت تجاری اکران شد. این نامزدی بهترین بازیگر نقش مکمل زن را در سال 2001 بدست آورد. جوایز حلقه.
    فیلیپ هاس فیلم تلویزیونی "تراش از بهشت" را که برای شبکه A&E تهیه شده و در 29 اکتبر 2002 منتشر شد ، کارگردانی خود را در نقش هدر للاش با بازی در مقابل جیمز کان و لوکا هاس مشاهده کرد. این فیلم نامزد دریافت جایزه زحل کیوان در سال 2003 در دسته بهترین ارائه برنامه های مجرد شد.
    در ادامه ، وی به عنوان Queenie در فیلم 31 Biker 2003 منتشر شد که با این وجود نتوانست در گیشه موفقیت کسب کند و به طور کلی نقدهای منفی را دریافت کرد. دیگر تلاش های صفحه بزرگ وی شامل بازیگری مین ایوانز در فیلم "Whitepaddy" در سال 2005 و به عنوان مگدالنا در درام هیجان انگیز تجاری در سال 2014 "جاده به پالوما" است.
    بونت با تلو تلو خوردن بین تلویزیون و صفحه نمایش بزرگ ، نقش مایا دانیلز را در اقتباس ایالات متحده از سریال تلویزیونی "زندگی در مریخ" درام جرم علمی تخیلی انگلیس بازی کرد. این سریال که در ابتدا از 9 اکتبر 2008 تا اول آوریل 2009 پخش شد در ABC شامل 17 اپیزود ، وی را در 5 مورد از آنها تجربه کرد.
    وی سپس در سریال های تلویزیونی دیگری از جمله بازی در چند قسمت از فیلم "تاریخ مست" (2013-14) کار کرد. در هفت قسمت در "جاده سرخ" (15-15-2014)؛ و در دو قسمت در "دختران" (2016) در میان دیگران.

لیست های پیشنهادی: شخصیت های فیلم و تئاتر زن آمریکایی
زنان عقرب
زندگی شخصی و میراث

    وی در بیستمین سالگرد تولد 1987 در سال 1987 به همراه خواننده ، ترانه سرا ، تهیه کننده ، بازیگر و بازیگر لنی کراویتز به لاس وگاس رفت و در لاس وگاس به دنیا آمد. تنها دختر این زوج ، زوای ایزابلا ، که بزرگ شد و خواننده ، مدل و بازیگر شد ، متولد شد. 1 دسامبر 1988. بنت در سال 1993 با كراویتس راه هایی را پشت سر گذاشت.
    او در سال 1995 نام خود را به طور قانونی از لیزا بونت به لیلاکی مون تغییر داد ، با این وجود همچنان از سابق به صورت حرفه ای استفاده می کند.
    او در 15 نوامبر 2007 با جیسون مومو با بازیگر ازدواج کرد. او از سال 2005 در رابطه با بازیگر بود. با هم ، آنها با داشتن دو فرزند به برکت می پردازند. یک دختر ، لولا ایولانی مومو ، متولد 23 ژوئیه 2007 ، و یک پسر به نام ناکوا-گرگ ماناکائوپو ناماکائه مومو ، متولد 15 دسامبر 2008 است.

فیلم های لیزا بونت
1. وفاداری بالا (2000)

(موسیقی ، کمدی ، عاشقانه ، درام)
2. قلب قلب (1987)

(وحشت ، رمز و راز ، هیجان انگیز)
3. دشمن دولت (1998)

(Thriller، Action، Mystery، Crime)
4. جاده به پالوما (2014)

(درام ، تریلر)
5. Biker Boyz (2003)

(درام ، اکشن)

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]