بیوگرافی سلنا گومز

بیوگرافی سلنا گومز

بیوگرافی سلنا گومز

سلنا گومز بازیگر و خواننده بسیار محبوب است که پس از بازی در چندین مجموعه تلویزیونی و دیزنی 'دیزنی' مشهور شد. این زندگی نامه اطلاعات دقیقی در مورد دوران کودکی ، مشخصات ، شغل و جدول زمانی وی ارائه می دهد
حقایق سریع

نام نیک: سل ، سللی ، سلنیتا ، کانچیتا

تولد: 22 ژوئیه 1992

ملیت: آمریکایی

مشهور: به نقل از سلنا گومز زنان اسپانیایی

سن: 27 سال ، زنهای 27 ساله

نشانه خورشید: سرطان

همچنین به عنوان شناخته شده است: سلنا ماری گومز

متولد: Grand Prairie

مشهور به عنوان: بازیگر

قد: 5'5 " (165 سانتی متر ) ، 5'5" ماده
خانواده:

پدر: ریکاردو جوئل گومز

مادر: مندی Teefey

خواهر و برادر: گریسی الیوت توفی

شخصیت: ESFJ

بیماری ها و ناتوانی ها: لوپوس

ایالت ایالات متحده: تگزاس
حقایق بیشتر

زندگی سلنا گومز که به عنوان یکی از موفق ترین بازیگران کودک 'دیزنی' در نظر گرفته می شود می تواند به عنوان یک داستان از پارچه به ثروت تعریف شود. خواه طلاق والدینش در زمان کودکی باشد ، یا فقر آزاردهنده ای که مجبور به تحمل آن شده است ، هیچ چیز در راه موفقیت او نبود. در سنین جوانی ، او تصمیم گرفت که او را در پله های مادر دنبال کند و بازیگر شود. این بازیگر با شروع بازی با نقش های جزئی در تولیدات دیزنی ، اثبات ظرافت خود را نشان داد و خیلی زود شهرت پیدا کرد. در بیست و دو سالگی قابل تحسین ، او به دلیل عملکردهای درخشان خود به عنوان یک بازیگر و یک خواننده ، تاکنون پنجاه و هشت جایزه معتبر دریافت کرده است. آنچه باعث شده او بیشتر مورد تحسین و تحسین طرفدارانش قرار بگیرد علل اجتماعی است که وی به آن اعتقاد دارد و برای آن می جنگد. آیا این به نفع فرزندان فقیر در کشورهای توسعه نیافته یا حمایت از حیوانات متروکه است ، او همه این کارها را انجام داده است تا در جهان تغییری ایجاد کند. این خواننده تماشایی ادعا می کند که الهام بخش او به عنوان یک هنرمند موسیقی از معروف ترین برونو مریخ ، بریتنی اسپیرز ، ریحانا ، بیانسه ، اسکریلکس و تیلور سویفت ناشی می شود. دومی دوست نزدیک گومز است و اغلب آنها توسط ناظران جدا از هم تلقی می شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد زندگی و آثار وی بخوانید
Selena Gomez
اعتبار تصویر
قبلی
بعد
لیست های پیشنهادی: انسان دوستانه
بازیگران اسپانیایی
کودکی و زندگی اولیه

    سلنا ماری گومز به بازیگر سابق آماندا داون کرنت متولد شد و همسرش مکزیکی ، ریکاردو جوئل ، در تاریخ 22 ژوئیه 1992 در شهر گراند پریری تگزاس متولد شد.
    وقتی دختر جوان فقط پنج ساله بود ، والدینش از هم جدا شدند و پدربزرگ و مادربزرگ وی نقش مهمی در تربیت وی داشتند. سلنا دارای دو پله پله است ، گریسی الیوت ، فرزند مادرش با برایان تیفی و ویکتوریا که در کنار پدر و همسر دومش سارا به دنیا آمده اند.
    پس از جدایی والدینش ، دختر جوان و مادر بیست و یک ساله خود در میان فقر وخیم برای زنده ماندن تلاش کردند. اجراهای صحنه آماندا سلنا را به انتخاب شغلی در بازیگری الهام بخش و به زودی این دختر كوچك در مسابقات آزمایشی حاضر شد.
    نقل قول ها: عشق ، موسیقی

لیست های پیشنهادی: بازیگران
خوانندگان پاپ
زنان آمریکایی
بازیگران تگزاس
حرفه

    اولین استراحت او در سال 2002 با نمایش "بارنی و دوستان" همراه بود ، وقتی که برای بازی در نقش شخصیتی به نام جیانا انتخاب شد. در حین استماع بود که وی با همکار دیگر خود ، دمی لواتو ، که در همان سال نیز برای نمایش انتخاب شده بود ، ملاقات کرد.
    در طول نمایش ، 'بارنی و دوستان' و پس از ترک آن در سال 2004 ، گومز در فیلم هایی مانند 'Walker، Texas Ranger: Trial by Fire' و 'Spy Kids 3-D: Game Over' حضور در مهمان داشت.
    در سال 2006 ، این بازیگر جوان برای یک قسمت در نمایش "دیزنی" ، "زندگی مجموعه ای از زاک و کودی" حضور یافت. سال بعد ، او در یکی دیگر از برنامه های "دیزنی" ، "هانا مونتانا" بازیگر شد ، و همچنین شروع به تصویربرداری برای "آرووین!" ، و "زندگی سوئیت" ، که هر دو متعلق به یک خانه تولیدی بودند.
    سلنا همچنین نقش قهرمان الكس روسو را در سال 2007 در نمایش "دیزنی" "جادوگران Waverly Place" به نمایش گذاشت. او به زودی به هالیوود تغییر یافت و فعالیت بازیگری تمام عیار خود را با همكار و دوستش دمی آغاز كرد. لواتو
    این نمایش موفقیت آمیز بود و آهنگ او ، "همه چیز همان چیزی نیست که به نظر می رسد" بود ، در حالی که این بازیگر با استعداد را به سمت ستاره شدن فیلمبرداری می کرد ، در این روند با مقایسه با مجری دیگر ، مایلی سایرس.
    در سال 2008 ، او گروه موسیقی خود را سازماندهی کرد ، آن را "Selena Gomez & the Scene" نامگذاری کرد ، و همچنین یک خانه تولید به نام "جولای ماه تولیدات" تأسیس کرد.
    در همان سال ، او با بازی در فیلم "یکی دیگر از داستان سیندرلا" بازی کرد و صدایش را به فیلم "Horton Hears Who Who" قرض داد. او همچنین در برنامه های تلویزیونی مانند "Jonas Brothers: Living the Dream" و "Studio DC: تقریبا Live" ظاهر شد.
    در سال 2009 ، این بازیگر چشمگیر در نمایش ها و فیلم هایی از جمله 'Suite Life on Deck' ، 'Sonny with a Chance' ، 'Program Protection Princess' بازی کرد. برای دومی ، موسیقی متن "یک و همان" توسط لوواتو و سلنا سرود. در همان سال این بازیگر همچنین در تولید "دیزنی" ، "جادوگران مکان Waverly Place: The فیلم" نیز حضور داشت.
    در سال 2009 ، جدا از بازیگری در فیلم ها ، او برای دومین بار صدا و سیما را به شخصیت پرنسس سلنیا برای فیلم "آرتور و انتقام مالتازارد" وام داد. در همین زمان ، گروه "سلنا گومز و صحنه" نیز آلبوم موسیقی او با نام "بوسه و گفتن" را منتشر کرد.
    سال بعد ، این افراد مشهور یک برند پوشاک سازگار با محیط زیست با عنوان 'Dream Out Loud' معرفی کردند که سپس از طریق فروشگاههای بخش 'Kmart' به فروش رفت. سلنا پس از موفقیت آلبوم اول خود ، دومین رکورد خود را نیز در سال 2010 با عنوان "یک سال بدون باران" منتشر کرد.
    گومز حتی در میان تمام برنامه های شلوغی و شلوغی ، او تحصیلات عالی خود را در سال 2010 با کمک یک مدرس خانه به پایان رساند. در همان سال ، او نقش خود را به عنوان شاهزاده خانم سلنیا در فیلم ، "آرتور 3: جنگ دو جهان" بازخوانی کرد ، و همچنین در فیلم موفق "رامونا و بیزوس" بازی کرد.
    در سال 2011 ، ستاره ورشکستگی در فیلم موفق تجاری "مونت کارلو" به نمایش درآمد و برای کامل کردن نقش خود سخت تلاش کرد. او همچنین در فیلم هایی مانند "The Muppets" و همچنین نمایش های تلویزیونی ، "PrankStars" و "So Random!" جایزه هایی را وارد فیلم کرد.
    در همین دوره ، سلنا نام تجاری عطر خود را معرفی کرد که قرار بود توسط "آدرنالینا" ، یک برچسب معروف ورزشی توزیع شود. جدا از نمایش فیلم ، آلبوم دیگری نیز به نام "وقتی خورشید فرو می رود" ضبط کرد.
    در سال 2012 ، این بازیگر با استعداد شخصیت Mavis را در فیلم انیمیشن 'Hotel Transylvania' به همراه بزرگان طنز ، استیو Buscemi و آدام سندلر ابراز کرد. در همان سال ، گومز به همراه جیمز فرانکو ، ونسا هادگنز ، ریچل کورین و اشلی بنسون در 'Spring Breakers' بازی کردند.
    از سال 2013-14 ، ستاره "دیزنی" اولین اثر انفرادی خود را با نام "ستاره رقص" و آلبوم دیگری با نام "برای تو" تولید کرد. حتی تور موسیقی او ، همچنین با نام "رقص ستاره ها" ، با افزایش قابل توجه در طرفدارانش بسیار موفق بود. او در فیلم هایی چون "گریز" ، "به بد بدی" ، "بی ریشه" و "Aftershock" بازی کرد.
    انتظار می رود سلنا در سال های 2016-16 در فیلم های آینده مانند "هتل ترانسیلوانیا 2" ، "در نبرد مشکوک" ، "مبانی اصلاح شده مراقبت" و "بزرگ بزرگ" ظاهر شود.
    نقل قول ها: امید

لیست های پیشنهادی: خوانندگان سرطان
زنان خواننده
بازیگران سرطان
خوانندگان آمریکایی
آثار مهم

    یکی از ستاره های معروف 'دیزنی' ، فیلم تلویزیونی سلنا ، "جادوگران مکان Waverly Place: فیلم" در میان همه کارهای او موفق ترین است. این فیلم به کارگردانی لو ال اسپیرو در اولین روز اکران 11.4 میلیون نفر را به خود جلب کرد و در سال 2010 جایزه Primetime Emmy را در بخش "بهترین برنامه های کودکان" دریافت کرد.

لیست های پیشنهادی: خوانندگان پاپ سرطان
خوانندگان زن پاپ
بازیگران آمریکایی
خوانندگان پاپ آمریکایی
جوایز و دستاوردها

    این بازیگر مشهور جوان در 125 نوبت نامزد شده است و برخی از معتبرترین جوایز را برای ترانه های خود و همچنین اجرای بازیگری به دست آورده است.
    این بازیگر با استعداد در سال 2009 بابت 'جایزه جادوگران رسانه آمریکای لاتین' ، ('جایزه ALMA') مورد تقدیر قرار گرفت. برای همان نمایش ، او "جوایز Gracie" ، و "Imagen Awards" دریافت کرد. او همچنین دریافتکننده هفت جایزه "جوایز انتخاب بچه ها نیکلودئون" برای "جادوگران مکان Waverley Place" است.
    از سال 12-12 ، جوایز آلمانی ، "براوو اتو" در شش نوبت به گومز اهدا شده است. در همین زمان ، او همچنین توسط "جوایز شکوه" به "زن سال" اعلام شد.
    برای خدمات بشردوستانه خود ، او "جایزه مشهور کریس گریسیوس" را از "بنیاد آرزوی آرزو" و "جایزه جوان ویژن" در مراسم "Unite4: Humanity" ، هر دو در سال 2013 دریافت کرد.
    در همین زمان ، به او نیز "MTV Video Music Awards" برای تک آهنگ "Come & Get It" اهدا شد.
    در سال 2014-15 ، او جوایز Broadcast Music ، Incorporated (BMI) را به عنوان ترانه سرا برای آهنگ های "Come & Get It" و "Slow Down" دریافت کرد.
    گومز برای فیلم هایی مانند 'برنامه محافظت از شاهزاده خانم' ، 'یک داستان دیگر سیندرلا' و 'جادوگران مکان Waverly Place' پنج بار برنده جوایز انتخاب نوجوانان شده است.
    نقل قول ها: من ، موسیقی

لیست های پیشنهادی: بازیگرانی که در دهه 20 هستند
خوانندگان زن آمریکایی
خوانندگان زن پاپ آمریکایی
شخصیت های فیلم و تئاتر زنان
زندگی شخصی و میراث

    در سال 2011 ، سلنا گومز و خواننده جاستین بیبر دوستی با یکدیگر را آغاز کردند ، اما از آن زمان به بعد ارتباطی بطور مداوم بین این دو مشهور برقرار شده است.
    این ستاره به دلیل فعالیت های بشردوستانه اش ، از جمله ارتباط وی با جنبش "ترفند یا رفتار برای یونیسف" شناخته شده است. او جوانترین نماینده این سازمان شد و رکوردی را که پیش از این توسط هایلی وستنرا ، مجری نیوزلند برگزار شد ، شکست.
    او برای "یونیسف" در غنا کار کرده است ، و داوطلبانه برای بهبود فرزندان محروم در کشور فعالیت می کند.
    او همچنین با سازمان ها و کمپین های دیگری مانند 'DoSomething.org' ، 'سگ جزیره' ، 'RAISE Hope برای کنگو' ، 'دوستان برای تغییر' ، 'صندوق حفاظت جهانی دیزنی' و 'Hopei Now Now' درگیر شده است. در میان بسیاری دیگر گومز دلایل مختلفی از رفاه کودکان گرفته تا حمایت از حیوانات تا دغدغه های زیست محیطی ارائه کرده است.

لیست های پیشنهادی: شخصیت های فیلم و تئاتر آمریکایی
شخصیت های فیلم و تئاتر زن آمریکایی
زنان سرطانی
ارزش خالص

    گومز 18 میلیون دلار ارزش خالص دارد که بیشتر درآمد آن از فروش موسیقی موسیقی او به دست آمده است و حقوق وی برای "جادوگران مکان Waverley Place" درآمد.

چیزهای بی اهمیت

    این خواننده بازیگر مشهور آمریکایی برای "بهترین شکست" در سال 2013 به "جوایز کاپریچو" اهدا شد

فیلم های سلنا گومز
1. فیلم کوتاه بزرگ (2015)

(بیوگرافی ، تاریخ ، درام ، کمدی)
2. اصول مراقبت (2016)

(کمدی ، درام)
3. بی رودخانه (2014)

(کمدی ، درام ، موسیقی)
4. The Muppets (2011)

(ماجراجویی ، خانوادگی ، موسیقی ، کمدی)
5. Ramona و Beezus (2010)

(کمدی ، ماجراجویی ، فانتزی ، خانوادگی)
6. مونت کارلو (2011)

(عاشقانه ، ماجراجویی ، کمدی ، خانواده)
7. در نبرد مشکوک (2016)

(درام)
8. همسایگان 2: Sorority Rising (2016)

(کمدی)

 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]