بیوگرافی دمی مور

بیوگرافی دمی مور

بیوگرافی دمی مور

دمی مور بازیگر مشهور هالیوود است. این بیوگرافی را بخوانید تا در مورد مشخصات ، کودکی ، شغلی و جدول زمانی وی بیشتر بدانید
حقایق سریع

تولد: 11 نوامبر 1962

ملیت: آمریکایی

معروف: نقل قول های دمی مور با دست چپ

سن: 57 سال ، زنان سال 57

خورشید نشانه: عقرب

همچنین به عنوان شناخته شده است: دمی ژن گینز

متولد: روزول ، نیومکزیکو

مشهور به عنوان: بازیگر آمریکایی

قد: 5'5 " (165 سانتی متر ) ، 5'5" ماده
خانواده:

همسر / سابق: اشتون کوچر (m.2005) ، بروس ویلیس (m.1987–2000) ، فردی مور (m.1980-1985)

پدر: چارلز هارمون Sr.

مادر: ویرجینیا (نائینگ کینگ)

کودکان: رومر ویلیس ، پیشاهنگان LaRue Willis ، Tallulah Belle Willis

شخصیت: ISTP

ایالت ایالات متحده: نیومکزیکو
حقایق بیشتر

بازیگر هالیوود ، دمی مور ، شروع های بسیار فروتنانه ای داشت و پس از پایان دوره دبیرستان ، زمانی به عنوان دختر بچه ای کار می کرد. او کودکی بسیار پریشانی داشت ، پدر تولدش حتی قبل از تولد مادرش را ترک کرد و ناپدری او هنگام شانزده سالگی خودکشی کرد. پس از این حادثه ، زندگی جوان دمی پر از سختی شد و مادرش با ثبت جنایات رانندگی مست و آتش سوزی ، او را خجالت کشید. با یک خانواده ناپایدار ، او را برای مراقبت از خود کنار گذاشت و روی جلد یک مجله بزرگسال قرار گرفت. او هنوز هم تصمیم گرفت تا راه خود را در دنیای سرگرمی هموار کند ، بسیاری از کارهای عجیب و غریب را انجام داد و سرانجام اولین فیلم خود را با فیلم «انتخاب» کرد. او بعداً با نقش آفرینی در فیلم ، 'St. آتش المو. او به ارزش تقریبی 150 میلیون دلار تخمین زده می شود و یکی از بازیگران موفق و شناخته شده هالیوود است که پس از فیلم تحسین شده اش "شبح" به یکی از پردرآمدترین بازیگر زن تبدیل شد. برای یادگیری حقایق جالب و جذاب تر در مورد کودکی ، زندگی شخصی و دستاوردهای حرفه ای وی در زمینه سرگرمی ، به پایین بروید و به خواندن این بیوگرافی ادامه دهید.
Demi Moore
اعتبار تصویر
قبلی
بعد
لیست های پیشنهادی: میلیونرها
قطره های مدرسه
کودکی و زندگی اولیه

    دمی مور در روزول ، نیومکزیکو در چارلز هارمون ، مرد نیروی هوایی به دنیا آمد. نام مادرش ویرجینیا است.
    هنگامی که او 15 ساله بود ، به غرب هالیوود ، کالیفرنیا نقل مکان کرد ، جایی که مادرش در یک مجله مشغول به کار بود. در آنجا او در دبیرستان Fairfax شرکت کرد.
    پس از گذراندن دوره دبیرستان در دبیرستان ، او مشاغل زیادی کار کرد ، از جمله یکی به عنوان یک دختر pin-up و در آژانس جمع آوری بدهی. او همچنین در کلاسهای درام شرکت کرد.
    نقل قول ها: در حال تلاش

لیست های پیشنهادی: بازیگران
زنان آمریکایی
بازیگران جدید مکزیک
بازیگران عقرب
حرفه

    در سال 1981 ، او اولین حضور خود را در این فیلم ، "گزینه ها" ، یک فیلم با بودجه کم ، که در آن او نقش حامی جزئی داشت. این فیلم توسط سیلویو ناریزانو کارگردان کانادایی کارگردانی شده است.
    در سال 1982 ، اولین فیلم اصلی خود را در فیلم ها با فیلم ترسناک / علمی تخیلی ، "انگل" به کارگردانی چارلز بند بدست آورد. در این فیلم او نقش "پاتریشیا ولز" را بازی کرد.
    در سال 1984 ، او در فیلم کمدی رمانتیک "سرزنش آن در ریو" ، که توسط استنلی دون کارگردانی شده بود ، نقش "نیکول (نیکی) هالیس" را بازی کرد. بعد از حضور در این فیلم ، حرفه ی فیلم او پیشرفت کرد.
    در سال 1985 ، او در فیلم سینمایی "سن" مشاهده شد. آتش المو ، که توسط ژول شوماخر کارگردانی شده است. این فیلم نقدهای منفی از منتقدان فیلم دریافت کرد اما موفقیت در گیشه بود.
    در سال 1990 ، او در ملودرام عاشقانه ماوراء طبیعی "شبح" ایفای نقش کرد این فیلم یک موفقیت بزرگ تجاری بود و عملکرد وی در این فیلم نیز بسیار تحسین شد.
    در سال 1992 ، او نقش قدرتمند جوآن گالووی ، بازپرس و وکیل نیروی دریایی را در فیلم "چند مرد خوب" بازی کرد.
    در سال 1994 ، او در فیلم "افشاگری" بازی کرد ، فیلمی هیجان انگیز که توسط بری لوینسون کارگردانی شده است. این فیلم بیشتر منتقدان منتقدان فیلم را دریافت می کرد اما یک موفقیت مالی بود.
    در سال 1996 ، او در فیلم "Striptease" بازی کرد که توسط اندرو برگمن به نویسندگی و کارگردانی پرداخت. در این فیلم او نقش Erin Grant نوار استریپ را بازی کرد.
    در سال 1996 ، او در فیلم تلویزیونی "اگر این دیوارها می توانستند صحبت کنند" که در شبکه HBO پخش می شد ، نقش "کلر دونلیلی" را بازی کرد. فیلم تلویزیونی فوق العاده موفق بود.
    در سال 1997 ، او نقش "ستوان جردن اونیل" را بازی کرد ، اولین زنی که در فیلم "جی جین" در گروه جنگ ویژه نیروی دریایی ایالات متحده تمرین می کند. در آن سال او همچنین در 'Deconstructing Harry' ظاهر شد.
    در سال 2003 ، او در فیلم "فرشتگان Charlie's 2: Full Throttle" به کارگردانی جوزف مک گینتی بازی کرد. این فیلم یک اثر بزرگ بود.
    در سال 2007 ، او در فیلم هیجان انگیز ظاهر شد ، "آقای بروکس ، که توسط بروس A. ایوانز کارگردانی شده است. این فیلم یک موفقیت تجاری بود و باعث ایجاد یک فرقه پیروان شد.
    در سال 2009 ، او در فیلم "جونز" بازی کرد که به کارگردانی درریک بورت انجام شد. این فیلم همچنین در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در سال 2009 به نمایش درآمد.
    در سال 2011 ، او در فیلم کمدی-درام سیاه آمریکایی با نام "یک روز مبارک دیگر" دیده شد. این فیلم به کارگردانی سام لوینسون ، نقدهای مختصر از منتقدان فیلم دریافت کرد.
    در سال 2012 ، او در فیلم کمدی درام-درام عاشقانه ، "LOL" ظاهر شد ، که توسط لیزا آزوئولوس کارگردانی شد. در این فیلم او نقش یک طلاق ، "آن ویلیامز" را بازی کرد.

لیست های پیشنهادی: بازیگران آمریکایی
بازیگرانی که در دهه 50 هستند
شخصیت های فیلم و تئاتر زنان
شخصیت های فیلم و تئاتر آمریکایی
آثار مهم

    او در فیلم سال 1990 با نام "Ghost" بازی کرد که یک گروه تبلیغاتی تجاری بود که در گیشه 505 میلیون دلار درآمد کسب کرد. این فیلم بالاترین فیلم ناخالص آن سال بود.
    او در فیلم تلویزیونی 1996 ، "اگر این دیوارها می توانستند صحبت کنند" دیده می شود ، که به یکی از فیلم های با بالاترین امتیاز HBO تبدیل شد. این فیلم چهار نامزد دریافت جایزه Primetime Emmy و سه جایزه گلدن گلوب را به دست آورد.

لیست های پیشنهادی: شخصیت های فیلم و تئاتر زن آمریکایی
زنان عقرب
جوایز و دستاوردها

    در سال 1990 ، او دریافت کرد جایزه زحل برای دسته "بهترین بازیگر زن" برای فیلم "شبح".

زندگی شخصی و میراث

    وی به عنوان یک کودک متقاطع متولد شد و بعدا برای درمان آن تحت عمل جراحی قرار گرفت. او همچنین از اختلال عملکرد کلیه رنج می برد.
    در سال 1980 با فردي مور ازدواج كرد اما اين زوج در سال 1985 طلاق گرفتند.
    در سال 1987 ، او با بازیگر بروس ویلیس ازدواج کرد و این زوج سه دختر در کنار هم داشتند. آنها در سال 2000 طلاق گرفتند.
    در سال 2005 ، او با هنرن اشتون كاتچر ازدواج كرد ، اما متاسفانه در سال 2011 او به رسانه ها اعلام كرد كه آرزو دارد ازدواج خود را با او به پايان برساند.

چیزهای بی اهمیت

    این بازیگر نقش اول زن طلایی گلوب گلوب به منظور عکسبرداری از تولد دختر اولش در آنجا فیلمبرداری استخدام کرد.
    این بازیگر تحسین شده آمریکایی با مردی که 15 سال سنش در سال 2005 بود ، تقریباً 43 سال ، هنگامی که تقریبا 43 سال داشت ، ازدواج کرد.

فیلم های دمی مور
1. چند مرد خوب (1992)

(درام ، تریلر)
2. شبح (1990)

(عاشقانه ، درام ، هیجان انگیز ، فانتزی)
3. آقای بروکس (2007)

(درام ، جنایت ، هیجان انگیز)
4. آستین پاورز: مرد بین المللی راز (1997)

(ماجراجویی ، کمدی)
5- ساختارشکنی هری (1997)

(کمدی)
6. تماس با حاشیه (2011)

(درام ، هیجان انگیز ، بیوگرافی)
7. اکنون و سپس (1995)

(درام ، کمدی ، عاشقانه)
8. بی عیب و نقص (2007)

(درام ، جنایت ، هیجان انگیز)

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]