بیوگرافی جنیفر سیمه

بیوگرافی جنیفر سیمه

بیوگرافی جنیفر سیمه

جنیفر سیمه بازیگر آمریکایی و دستیار شخصی بود. برای اطلاع از تولد ، کودکی ، زندگی خانوادگی ، دستاوردها و حقایق جالب درباره او این زندگی نامه را بررسی کنید.
حقایق سریع

تولد: 7 دسامبر 1972

ملیت: آمریکایی

مشهور: بازیگران زن آمریکایی

درگذشت در سن: 28

نشانه خورشید: ساکن

همچنین به عنوان شناخته شده است: جنیفر ماریا سایم

متولد: پیکو ریورا ، کالیفرنیا

مشهور به عنوان: بازیگر
خانواده:

پدر: چارلز سیم

مادر: ماریا سنت جان

فرزندان: آوا سیم-ریوز

شریک: کیانو ریوز (1998-2001)

درگذشت: 2 آوریل 2001

ایالت ایالات متحده: کالیفرنیا

علت مرگ: تصادف اتومبیل

جنیفر ماریا سیمه بازیگر و دستیار شخصی آمریکایی بود که به طور خلاصه با بازی کینو ریوز بازیگر آشنا شد. سایم بومی کالیفرنیا ، چند سال اول زندگی خود را در ساحل لاگونا گذراند. او بعداً به همراه مادرش به لس آنجلس رفت و در آنجا شروع به کار برای کارگردان دیوید لینچ کرد. او به عنوان بازیگر زن ، در چند فیلم از جمله "بزرگراه گمشده" در سال 1997 ظاهر شد. سایم دوستی با ریوز را مدتی در سال 1998 آغاز كرد و یك سال بعد مشخص شد كه وی باردار است. با این حال ، این نوزاد که به نام آوا سیم-ریوز نامگذاری شده بود ، هنوز درگذشت. این زوج خیلی زود از هم جدا شدند ، اما آنها تا زمان مرگ او در یک تصادف در آوریل 2001 با دوستان باقی ماندند. سیم در کنار دخترش در قبرستان یادبود پارک وست وود وود در لس آنجلس به خاک سپرده شد.
Jennifer Syme
اعتبار تصویر
لیست های پیشنهادی: بازیگران کالیفرنیا
بازیگران آمریکایی
کودکی و زندگی اولیه

    جنیفر سیمه در 7 دسامبر سال 1972 در پیکو ریورا ، شهری واقع در جنوب شرقی ایالت لس آنجلس ، ایالات متحده متولد شد. والدین وی ماریا سنت جان و چارلز سیم ، افسر بازنشسته پلیس بزرگراه کالیفرنیا بودند. در مقطعی پس از تولد سایم ، والدینش طلاق گرفتند.
    او در ساحل ثروتمند لاگونا بزرگ شد و به عشق به موسیقی و غذا و جمع آوری عتیقه ها پرداخت. او زمانی که به همراه مادرش تصمیم به انتقال به لس آنجلس گرفتند ، تصمیم گرفت که دبیرستان را شروع کند ، زیرا احساس می کردند که در زندگی خود نیاز به تغییر دارند.

لیست های پیشنهادی: بازیگران زن ساعتی
بازیگرانی که در دهه 20 هستند
شخصیت های فیلم و تئاتر زنان
شخصیت های فیلم و تئاتر آمریکایی
حرفه

    یک بار در لس آنجلس ، جنیفر سایم اشتیاق به فیلم سازی را ایجاد کرد. او به ویژه به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی ساخته دیوید لینچ علاقه مند بود. وقتی 16 ساله بود ، وارد دفتر لینچ شد و از وی پرسید که آیا می تواند در تولید سریال درام ترسناک ABC "Twin Peaks" کار کند.
    لینچ دختر جوان پرشکوه را به عنوان کارورزی در تولیدات نامتقارن شرکت خود استخدام کرد. وی در دوران تصدی خود در آنجا ، آزادانه و علناً نظرات خود را درباره فیلم و موسیقی به اشتراک گذاشت. لینچ به او معرفی کرده است تا او را با موسیقی دانانی که آثار او را در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی خود قرار داده اند ، معرفی کند. به گفته فیلمساز ، اسکات كوفی ، كه دوست نزدیك وی بود ، وی تأثیر زیادی در موسیقی "بزرگراه گمشده" گذاشت.
    در این دوره ، او همچنین به بازیگری علاقه مند شد. وی در "بزرگراه گمشده" معتاد به مواد مخدر بازی کرد و در پنج فیلم کوتاه مستقل خود با کوفی همکاری کرد ، آخرین فیلم "الل پارکر" بود. تصویری طنز از زن جوانی که با زندگی معاصر در لس آنجلس تلاش می کند ، این فیلم در جشنواره فیلم ساندنس در سال 2001 به نمایش درآمد.
    او همیشه نسبت به فیلم ها علاقه بیشتری به موسیقی داشت. او همچنین به عنوان دستیار شخصی نوازنده دیو نوارو از جین اعتیاد خدمت کرده است. بعدها ناوارو به گروه Red Hot Chili Peppers پیوست.

لیست های پیشنهادی: شخصیت های فیلم و تئاتر زن آمریکایی
زنان ساکن
رابطه با ریوز

    جنیفر سایم و ریوز رابطه ای گاه به گاه را در سال 1998 آغاز کردند. در حالی که ریویس تبلیغاتی سعی در مخفی نگه داشتن آن داشت ، روابط زوج به زودی برای تابلوفرش ها سودمند شد.
    در آن زمان ، ریوز در اوج محبوبیت خود قرار داشت. در سال 1999 ، وی پس از انتشار "ماتریکس" به یکی از بزرگترین ستارگان فیلم جهان تبدیل شد. وقتی خبر بارداری سیمه فاش شد ، پاپارازها این زن و شوهر را به صدا درآوردند. آنها هرگز با هم زندگی نکردند اما پس از فهمیدن دوران بارداری ، ریوز خانه ای برای او خریداری کرد.
    تا پایان سال 1999 ، سایم فهمید که کودک را چند روز احساس نکرده است که در حال حرکت باشد. از این نگرانی ، او به بیمارستان رفت كه سونوگرافی نشان داد كه دختر متولد نشده در رحم درگذشته است. آنها او را آوا نامگذاری کردند و او را در ژانویه سال 2000 در قبرستان یادبود پارک وست وود وودود دفن کردند.
    برای سیم و ریوز ، از دست دادن آوا سخت ترین کاری بود که آنها باید طی کنند. زوج بعد از مدت کوتاهی از هم گسیختند. به نقل از یکی از دوستانش گفت: "عشق آنها به اندازه کافی قوی نبود که بتواند در از دست دادن فرزندشان زنده بماند."
    مدتی پس از از دست دادن نوزاد ، سایم شروع به استفاده از مواد مخدر کرد. با وجود غم و اندوه ، او همچنین تلاش کرد زندگی خود را به گونه‌ای برگرداند. او شروع به شرکت در یک دوره نظارت فیلم در UCLA کرد.
    پس از مرگ پدربزرگش آلفونسو دیاز در 17 مارس 2001 ، او به سوگ اندوه فرو رفت. او از زمان فوت فرزندش در بیمارستان نبوده است و مراجعه به بیمارستان دوباره بر سلامت روانی وی تأثیر گذاشته است. به گفته مادرش ، این او را شکست و او بسیار افسرده شد.

مرگ

    در اول آوریل 2001 ، سیمم به مهمانی در خانه موسیقیدان مریلین مانسون دعوت شد. وی بعداً توسط میهمان دیگری به خانه برگشته شد. کمی بعد از طلوع آفتاب ، او دوباره از خانه خود خارج شد ، احتمالاً برای بازگشت به مهمانی.
    در بلوار Cahuenga در لس آنجلس ، جیپ گراند چروکی در سال 1999 که او رانندگی می کرد به ردیف اتومبیل های پارک شده سوار شد. او تا حدی از ماشین بیرون رانده شده بود و بلافاصله در مجروحیت وی تسلیم شد.
    با بررسی این حادثه مشخص شد که سیم 28 ساله از کمربند ایمنی پوشیده نبود و در آن زمان کاملاً مسموم شده بود. پلیس در جستجوی خودروی وی بود و دو قبضه دلاری رول شده را با یک ماده سفید ، پودری و دو بطری داروی نسخه ، یک ضد تشنج و یک شل کننده عضلانی کشف کرد. مادر سیمه ادعا كرد كه وی برای معالجه كمردرد و افسردگی تحت معالجه است.
    جان جان در ماه آوریل 2002 علیه منسون یک پرونده مرگ ناخوشایند تهیه کرد ، وی را متهم کرد که برای تهیه مقادیر مختلفی از مواد کنترل شده غیرقانونی به سیموم و "راهنمایی (سیم) برای اداره یک وسیله نقلیه موتوری در شرایط ناتوان او". او همچنین به دنبال خسارات نا مشخص و حق الزحمه وكیل بود. در بیانیه ای که مانسون اندکی پس از آن بیان کرد ، وی با قاطعیت این اتهامات را رد کرد و دادخواست را کاملاً بی فایده خواند.

چیزهای بی اهمیت

    لینچ فیلم رمز و راز خود را به نام "Mulholland Drive" (2001) به Syme اختصاص داد.

فیلم های جنیفر syme
1. بزرگراه گمشده (1997)

(رمز و راز ، هیجان انگیز)
2. الی پارکر (2005)

(کمدی ، درام)

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]