بیوگرافی آریانا گراند

بیوگرافی آریانا گراند

بیوگرافی آریانا گراند

آریانا گراند یک خواننده و بازیگر آمریکایی است که پس از موفقیت های بزرگ آلبوم های موسیقی اش مشهور شد. این بیوگرافی زندگی ، کودکی ، شغلی ، دستاوردها و جدول زمانی وی را نشان می دهد.
حقایق سریع

نام نیک: آری ، قرمز کوچک ، ریری

تولد: 26 ژوئن 1993

ملیت: آمریکایی

مشهور: به نقل از آریانا گراند بازیگران زن

سن: 26 سال ، زنان 26 ساله

نشانه خورشید: سرطان

همچنین به عنوان شناخته شده است: Ariana Grande-Butera، Riri، Little Red، Ari

متولد: بوکا راتون ، فلوریدا ، ایالات متحده

معروف به: خواننده ، بازیگر زن

قد: 5'0 " (152 سانتی متر ) ، 5'0" ماده
خانواده:

پدر: ادوارد بوترا

مادر: جوآن گراند

خواهر و برادر: Frankie J. Grande

شخصیت: ESFJ

شهر: بوکا راتون ، فلوریدا

ایالت ایالات متحده: فلوریدا
حقایق بیشتر

آریانا گراند یک خواننده و بازیگر آمریکایی است که به دلیل قدرت آواز خواندنش ، موج هایی را در سراسر دنیا رقم زده است. از سن بسیار جوانی در نمایشنامه ها شرکت کرد و در برنامه های عمومی آواز خواند و به تدریج تصمیم گرفت که می خواهد در تمام زندگی خود این کار را انجام دهد. اولین تلاش او با دنیای سرگرمی از طریق موزیکال های "Broadway" "Beauty and the Beast" و "Wizard of Oz" بود. او همچنین جزئی از مجموعه برنامه های مختلف تلویزیونی بود ، اما بعداً آریانا گراند تصمیم گرفت بیشتر توجه خود را به موسیقی اختصاص دهد. اولین آلبوم او "Yours Truly" چندین رکورد را خرد کرد و برای چندین هفته بر نمودار "Billboard Top 100" حکومت کرد. چند صد هزار نسخه از این آلبوم فروخته شد و در نهایت آریانا گراند به ستاره ای عظیم تبدیل شد. او بعداً چند آلبوم دیگر منتشر کرد و همه آنها موفق به جلب تحسین تجاری و انتقادی شدند.
Ariana Grande
اعتبار تصویر
قبلی
بعد
لیست های پیشنهادی: خوانندگان پاپ
خوانندگان ریتم و بلوز
کودکی و زندگی اولیه

    آریانا گراند-بوترا در تاریخ 26 ژوئن 1993 در فلوریدا ، ایالات متحده به دنیا آمد و در آن ژوئن گراند و ادوارد بوترا به دنیا آمد. در حالی که پدرش صاحب یک شرکت طراحی گرافیک بود ، مادرش مدیرعامل "ارتباطات اسب-مک کان" بود.
    پدر و مادر آریانا هنگامی که مادرش جوآن باردار بود از نیویورک به فلوریدا نقل مکان کردند. او تحصیلات ابتدایی خود را در 'مدرسه Pine Crest' و 'مدرسه مقدماتی North Broward' دنبال کرد.
    از زمان جوانی ، آریانا گراند خیلی به بازیگری علاقه داشت و حتی در دو نمایشنامه هم کار کرده بود ، یعنی "Beauty And The Beast" و "Wizard Of Oz". وی در جوانی در آواز خواندن "ستاره پرچمدار" در تلویزیون ملی دیده شد.
    برای پیگیری رویاهای خود ، آریانا گراند در سن 13 سالگی با آرزوی ضبط آلبوم R&B به لس آنجلس سفر کرد. با این حال ، مدیران برچسب های ضبط او را خیلی جدی نگرفتند و فکر کردند او خیلی جوان است.
    او همچنین در موزیکال '13' که در تئاتر معروف برادوی به صحنه رفت ، نقش مهمی را ایفا کرد. وی برای کار در '13' تحصیلات خود را برای مدت کوتاهی متوقف کرد.

لیست های پیشنهادی: زنان آمریکایی
بازیگران فلوریدا
خوانندگان سرطان
زنان خواننده
حرفه

    استراحت بزرگ آریانا گراند در سال 2009 اتفاق افتاد ، هنگامی که او برای بازی در نقش گربه ولنتاین در سکیکوم "پیروز" انتخاب شد ، که توسط "نیکلودئون" پخش شد. بازیگر مشهور الیزابت گلیز نیز بخشی از بازیگران قابل توجه این ستاره سینما بود.
    سال بعد ، او در موزیکال "Cuba Libre" مشاهده شد که توسط نوازنده مشهور آمریکایی دزموند کودک ساخته شد.
    در سال 2010 ، آریانا گراند تصمیم به استراحت از وظایف بازیگری خود گرفت و به جلا دادن مهارت های آواز خواندن خود پرداخت. یک سال بعد ، آهنگ او "Give It Up" از موسیقی متن فیلم "پیروز" منتشر شد. صدای او توجه مونته لیپمن ، مدیر ارشد برچسب "جمهوری رکوردها" ، که توسط قدرت آواز خواندن وی جلب شده بود ، مورد توجه قرار گرفت.
    به زودی ، آریانا گراند با لیبل ضبط قرارداد امضا کرد و در اواخر سال 2011 و اولین تک آهنگ او "قلب خود را بالا بیا" منتشر شد.
    در همان سال ، او برای 13 قسمت از سریال انیمیشن "Winx Club" برای شخصیت "پرنسس دیاسپرو" لقب گرفت. او همچنین صدای شخصیت اصلی فیلم "Snowflake، White Gorrilla" بود ، فیلمی متحرک که به زبان انگلیسی لقب گرفت.
    موسیقی متن فیلم های "Vict Vict 2.0" و "Victory 3.0" در سال 2012 منتشر شد که آریانا گراند صدای خود را در دو آهنگ قرض داد. این آهنگ ها "Do You (Forget About Me)" و "LA Boyz" بودند.
    وی سپس در اقتباس تئاتری از اثر مشهور ادبی "یک کریسمس سفید برفی" سفید برفی را بازی کرد. جانبازانی مانند نیل پاتریک هریس و شارلین تیلتون نیز بخشی از این اجرا بودند که در سالن معروف 'Pasadena Playhouse' به صحنه آمدند.
    آریانا گراند برای بازی در نقش شخصیت سام پوکت در سینمای معروف آمریکایی 'Sam & Cat' انتخاب شد ، که در سال های 2013-14 از نیکلودئون پخش شد. با این حال ، این سریال بعد از پایان فصل اول با وجود محبوبیتش دوباره زنده نشد.
    او اولین آلبوم خود را "Yours حقیقتاً" را در آگوست 2013 منتشر کرد و طی یک ماه این آلبوم رتبه برتر در شمارش معکوس "بیلبورد 200" در ایالات متحده را بدست آورد.
    آهنگ "راه" از این آلبوم تحسین های زیادی را به دست آورد و جایگاه دهم را در "بیلبورد داغ 100" به دست آورد و چند ماه در این نمودار ماند.
    در سال 2013 ، EP "بوسه های کریسمس" Ariana Grande اکران شد و تقریباً در همان زمان فیلم تلویزیونی "Swindle" در "نیکلودئون" پخش شد.
    آلبوم دوم او با نام "همه چیز" که در اواسط سال 2014 منتشر شد ، تحسین و انتقاد بی نظیری را به دست آورد. تنها در مدت زمان 1 هفته ، 169،000 نسخه آلبوم فروخته شد و این آلبوم در "بیلبورد 200" رتبه برتر را بدست آورد.
    دو مورد از این آلبوم ها با عنوان های "Problem" و "Break Free" از طرفداران موسیقی بسیار زیاد بودند. هر دو آهنگ به ترتیب شماره 3 و No.4 را در "بیلبورد داغ 100" قرار دادند. آهنگ "مشکل" همچنین خواننده رپ مشهور استرالیایی ایگی آزلیا را در کارنامه خود دارد.
    او همچنین آهنگ "Bang Bang" را از آلبوم "Sweet Talker" خواننده انگلیسی جسی J ، که در سال 2014 منتشر شد ، خواند.
    آریانا گراند در سال 2015 از طریق سریال کمدی-ترسناک "Scream Queens" که از کانال "روباه" پخش شد ، به بازیگری بازگشت. در همان سال ، او همچنین سومین آلبوم خود را با عنوان "زن خطرناک" منتشر کرد.
    در سال 2016 ، او در فیلم کمدی "ستاره ذهنی 2" در فیلم کمدی بن استیلر در نقش کومو دیده شد. در همان سال ، او با خواننده افسانه ای استیوی واندر برای آهنگ "ایمان" از فیلم "آواز" سال 2016 همکاری کرد.
    آلبوم تحسین برانگیز و تجاری او "زن خطرناک" در مارس 2016 منتشر شد. آهنگ این ترانه و آهنگ "Be Alright" از این آلبوم به عنوان chartbusters درآمد.
    به گفته منابع ، آریانا گراند به زودی یک تور موسیقیایی را در سراسر ایالات متحده و اروپا آغاز می کند

لیست های پیشنهادی: بازیگران سرطان
خوانندگان آمریکایی
خوانندگان پاپ سرطان
خوانندگان زن پاپ
2017 انفجار انفجار منچستر آرنا

    در 22 مه 2017 ، یک انفجار درست در خارج از منچستر آرنا در منچستر انگلستان رخ داد ، جایی که آریانا گراند به تازگی در یک کنسرت که بخشی از "تور زن خطرناک" او بود ، اجرا کرده بود. این انفجار منجر به 19 کشته و حدود 59 نفر نیز زخمی شدند. این انفجار در پایان کنسرت آریانا گراند اتفاق افتاد ، اما گراند در اثر این حادثه آسیب ندید.

لیست های پیشنهادی: بازیگران آمریکایی
خوانندگان پاپ آمریکایی
بازیگرانی که در دهه 20 هستند
خوانندگان زن آمریکایی
آثار مهم

    "شما واقعا" بی شک یکی از بهترین آثار آریانا گراند است و شهرت زیادی را برای او به ارمغان آورده است. بیش از 500000 نسخه از این آلبوم در سراسر جهان فروخته شده است. این آلبوم همچنین به او کمک کرد تا شهرت 15 هنرمند زن همه زمان ها را به دست بیاورد تا با آلبوم های اول خود بر نمودار موسیقی ها حکومت کند.

لیست های پیشنهادی: خوانندگان زن پاپ آمریکایی
خوانندگان ریتم و بلوز زن
خوانندگان آمریکایی ریتم و بلوز
شخصیت های فیلم و تئاتر زنان
جوایز و دستاوردها

    تک آهنگ آریانا گراند به نام "زن خطرناک" نامزد دریافت جایزه "جایزه گرمی 2017" شد. وی تاکنون چهار بار نامزد دریافت جایزه معتبر شده است.
    تنها در سال 2014 ، او در مراسم "جوایز موسیقی رادیو IHeart" جوایز Young Influencer را کسب کرده بود. در همان سال او با دریافت یک جایزه "بامی" برای "بهترین تازه وارد" شناخته شد.
    مجله "تایم" او را در فهرست "100 فرد با نفوذ در جهان" قرار داده بود.

لیست های پیشنهادی: شخصیت های فیلم و تئاتر آمریکایی
خوانندگان زن ریتم و بلوز زن آمریکایی
شخصیت های فیلم و تئاتر زن آمریکایی
زنان سرطانی
زندگی شخصی و میراث

    او خواهر نیمی از بازیگر فرانکی گراند است که به دلیل مهارت های عالی بازیگری و رقص خود موج می زند.
    اگرچه آریانا گراند از روزهای جوانی پیروان مسیحیت بوده است ، اما او یك پیروان جدی یهودیت است.
    رسانه ها اغلب در مورد زندگی آریانا گراند صحبت کرده اند. ظاهراً وی در گذشته با گراهام فیلیپس بازیگر و جی بروکس ، کمدین بازیگر آشنا شده است. به تازگی ، او در حال دیدن موسیقی دان Big Big Sean بود که در چندین تلاش موسیقی با او همکاری کرد.

چیزهای بی اهمیت

    اعتقاد بر این است که نام او از شخصیت پرنسس اورینا از فیلم انیمیشن 'Felix The Cat' گرفته شده است.

فیلمهای آریانا گراند
1. مردان در سیاه: بین المللی (2019)

(اکشن ، ماجراجویی ، کمدی ، علمی تخیلی)
2. Zoolander 2 (2016)

(کمدی)

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]