چگونه پدرتان را خوشحال کنید

چگونه پدرتان را خوشحال کنید

همه خواهان داشتن رابطه سالم با پدر خود هستند. وقتی پدر شما از شما خوشحال است ، شما بهترین درمان را از او دریافت خواهید کرد و به احتمال زیاد نیز خوشحال خواهید شد. [1] لذت بردن از پدر شما دشوار است اما انجام این کار برای یک خانواده سالم مهم است. با تمرکز بر نحوه تعامل با پدر و کارهایی که در زندگی انجام می دهید ، می توانید به یک رابطه خانوادگی شاد برسید.

 

 

قسمت 1
همراهی با پدرت
 1. تصویری با عنوان گام اول پدر خود را خوشحال کنید
  1
  با او وقت بگذارید. گذراندن اوقات با پدرتان دشوار است ، به خصوص در روزهای مدرسه زیرا برنامه شما مشغول است و پدر شما در محل کار است. انجام تلاش اضافی برای گذراندن اوقات با او و به اشتراک گذاشتن نظرات و افکار خود باعث تقویت پیوند بین شما خواهد شد. سعی کنید حداقل یک وعده غذایی در روز داشته باشید. این می تواند زمان بسیار خوبی برای گفتگو و گفتگو درباره وقایع روز باشد ، هر چیزی که نگران آن باشید یا هر چیز دیگری که مهم باشد. اگر پدر شما چیزهایی را نیز به اشتراک می گذارد ، به او نشان دهید که بعداً از او در مورد آن سؤال می کنید.
  • در مورد زندگی او بیاموزید وقت بگذارید تا از پدرتان در مورد جوانی ، رویاهای او ، شغلش ، خاطرات مورد علاقه خود بپرسید. اینها داستانهایی هستند که باید با بزرگتر شدن از آنها گرامی داشته باشید. آنها همچنین ممکن است به شما در درک ارزش های او کمک کنند.
  • به او گوش فرا دهید و واقعاً کنجکاو باشید. گوش دادن به شما اهمیت می دهد و به شما در ارتباط بیشتر با پدرتان کمک می کند.
 2. تصویری با عنوان پدر خود را خوشحال کنید مرحله 2
  2
  از استدلال خودداری کنید. پاسخ دادن به این امر دشوار خواهد بود ، به خصوص اگر شما با چیزی که پدرتان می گوید موافق نیستید یا اگر به شما چیزی را که ناامید می کنید اجازه شما را نمی دهد. برخی از نظم و انضباط خود را تمرین کنید و صبر کنید تا در هنگام آرام بودن بحث و گفتگو داشته باشید. اگر احساس عصبانیت می کنید ، نفس های کند و عمیق بکشید تا به شما در آرام شدن کمک کند. اگر می توانید بنشینید و یک نوشیدنی آب خنک بنوشید. این به شما کمک می کند تا آرام شوید. [2]
  • همیشه به دنبال درک دیدگاه پدرتان باشید. او ممکن است یک دلیل معتبر داشته باشد که به شما اجازه نمی دهد کاری یا فکر دیگری را انجام دهید. آنچه ممکن است محدودیت بدانید ممکن است راه حراست وی باشد.
  • اگر پدر شما ناراحت است ، سعی کنید به دلایل دیگری فکر کنید که او ممکن است ناراحت باشد. آیا او خسته است؟ آیا او یک روز طولانی در محل کار داشت؟ آیا او در مورد چیزی استرس دارد؟ ممکن است او به خاطر شما ناراحت نباشد.
 3. تصویری با عنوان پدر خود را قدم 3 شاد کنید
  3
  از او راهنمایی بخواهید. در صورتی که به دنبال شغل هستید یا به دنبال شغل هستید ، از پدرتان در مورد کار مدرسه یا دوستی و یا امور مالی بخواهید که از او مشاوره بخشد. این مسئله نظر او را به او نشان می دهد. حتی اگر پدر شما تجربه ای با وضعیت خاصی نداشته باشد ، او هنوز می تواند به شما توصیه کند که چگونه به آن نزدیک شوید یا جایی که می توانید به بهترین نحو یاد بگیرید که چگونه به آن نزدیک شوید.
 4. تصویری با عنوان پدر خود را خوشحال کنید مرحله 4
  4
  محبت نشان بده به پدرتان نشان دهید که او را دوست دارید. با کلمات دلواپس ، با صدای گرم صدا با او صحبت کنید یا از طریق آغوش و بوسه ها محبت به او نشان دهید. بعضی از پدران دوست ندارند خیلی محبت کنند و حتی ممکن است عاطفه بودن از نظر جسمی برای شما عجیب به نظر برسند. بدانید که مراقبت از لمس انسان یک نیاز اساسی است. [3]
  • گاهی اوقات پسران تمایل دارند که از نشان دادن محبت به والدین خود دور شوند. [4] سعی کنید سطحی را پیدا کنید که با آن راحت باشید. اگر دوست ندارید پدرتان را در آغوش عمومی بغل کنید.
 5. تصویری با عنوان پدر خود را قدم 5 شاد کنید
  5
  مقادیر او را عملی کنید. لیستی از آنچه فکر می کنید ارزش های پدرتان است تهیه کنید. به عباراتی فکر کنید که پدرتان به طور مکرر می گوید ، مانند "همیشه حقیقت را بگویید" ، یا "سعی کنید به بهترین شکل ممکن انجام دهید". اینها بیانگر ارزشهایی است که او آموزش می دهد (صداقت و سخت کوشی ، در این دو مثال). ممکن است پدر شما همیشه این چیزها را نگوید ، اما یک بار شما را برای صحبت درباره این اصول نشست. به نحوه زندگی او فکر کنید. توجه کنید که آیا او تمام تلاش خود را می کند که دقیق باشد یا اگر همیشه لباس خوبی دارد. سعی کنید زندگی خود را با این اصول زندگی کنید.
  • لازم نیست با همه آنچه پدرتان می گوید یا انجام می دهد موافقت کنید. به ارزشهایی فکر کنید که به طور مثبتی بر زندگی شما تأثیر می گذارد و سعی کنید آن ها را پیاده سازی کنید. اگر پدر شما راهی برای انجام کاری دارد که شما با آن موافق نیستید ، در مورد آن صحبت کنید. شاید با هم ، شما می توانید از راه هایی برای کمک به او در تغییر آن فکر کنید.

 

قسمت 2
مسئولیت پذیر در اطراف خانه
 1. تصویری با عنوان گام اول پدر خود را شاد کنید
  1
  کارهای خود را انجام دهید. به کارهایی فکر کنید که پدرتان همیشه از شما می خواهد در اطراف خانه انجام دهید. به کارهایی که مسئولیت شماست فکر کنید. حتماً آنها را انجام دهید. اگر دوست ندارید کارهای خود را انجام دهید زیرا آنها را خسته کننده یا دشوار می دانید ، از پدرتان در مورد نحوه انجام آنها سؤال کنید. شاید او به شما کمک کند در مورد روشهای جدید انجام آنها فکر کنید.
  • سؤال از او برای توصیه‌اش ، به او نیز نشان خواهد داد كه نظر او را ارزیابی می‌كنید. [5] هنگامی که پدرتان به شما توصیه می کند ، آن را دنبال کنید. اگر سؤال کنید چگونه کاری انجام دهید ، می تواند بی احترامی به نظر برسد ، سپس کاری را به روش خود انجام دهید.
  • به پدرتان فرصتی ندهید که از شما بپرسد چرا کارهای خود را انجام نداده اید. با ایجاد یک برنامه در صدر آنها بمانید. سعی کنید یک زنگ مکرر را بر روی تلفن خود تنظیم کنید که به شما اطلاع می دهد چه موقع برای انجام کار خاصی است ، تا اینکه به موقع عادت نکنید.
 2. تصویری با عنوان پدر خود را خوشحال کنید مرحله 7
  2
  ابتکار عمل کنید به کارهایی توجه کنید که باید در اطراف خانه انجام شود که هیچ کس از شما خواسته یا انتظار نداشته باشد که شما انجام دهید. این کار را به عنوان یک سورپرایز برای پدرتان انجام دهید. سعی کنید به چیزهایی فکر کنید که ماه ها در آن جمع شده اند و هیچ کس برای انجام آن دست و پنجه نرم نمی کند. به روال پدرتان فکر کنید. به عنوان مثال ، اگر دوست دارد قبل از رفتن به کار یک فنجان قهوه بنوشاند ، هر از گاهی اوقات یکی از او را تهیه کنید. شما به او نشان می دهید که متفکر هستید.
  • مراقب سایر افراد ساکن در خانه خود باشید. به خصوص هنگام استفاده از مکانهایی مانند اتاق نشیمن و آشپزخانه ، برای تمیز کردن شخص دیگری کثیفی را ترک نکنید.
 3. تصویری با عنوان پدر خود را خوشحال کنید مرحله 8
  3
  اتاق خود را مرتب نگه دارید. اتاق های کثیف شکایتی رایج در بین والدین است. [6] حتی اگر اتاق خود را به اشتراک نمی گذارید و فضای شما نیست ، به پدرتان نشان دهید که می توانید با نگه داشتن منظم و مرتب ، مسئولیت مراقبت از آنچه را که در اختیار شما است را بر عهده بگیرید.
  • کمد / حلق آویز کردن لباس خود ، کمد خود را مرتب نگه دارید. لباس های کثیف را درون سبد لباسشویی قرار دهید. به محض بلند شدن ، صبح خود را در تختخواب خود قرار دهید.
  • اگر می خواهید اتاق خود را با چیزهایی مانند پوستر تزئین کنید ، سعی کنید مطمئن شوید که اینها مواردی هستند که اگر پدرتان وارد اتاق می شد ، خجالت نمی کشیدید.
 4. تصویری با عنوان گام اول پدر خود را مبارک کنید
  4
  از اینترنت و تلفن خود با مسئولیت پذیری استفاده کنید. این امر به ویژه در صورتی مهم است که پدر شما مبلغی را برای قبض تلفن و اتصال اینترنتی شما پرداخت کند. دسترسی به اینترنت و تلفن شما یک امتیاز است نه حق شما. شما باید به پدرتان نشان دهید که به مقدار پولی که او برای شما می پردازد احترام می گذارد و همچنین به ارزش هایی که به شما آموخته است.
  • در مورد مرزهای استفاده از الکترونیک با پدر خود صحبت کنید. از راهنمایی هایی که وی به شما می کند ، پیروی کنید مانند اینکه چقدر دیر اجازه دارید با استفاده از رایانه یا هر نوع کارهایی که می توانید بصورت آنلاین ارسال کنید ، بمانید.
  • برای نشان دادن احترام به پدر و خانواده خود ، از استفاده از وسایل الکترونیکی در میز شام خودداری کنید. این نشان می دهد که شما به وقت خود در کنار هم اهمیت می دهید.
 5. تصویری با عنوان پدر خود را قدم 10 شاد کنید
  5
  مراقب خواهر و برادرهای خود باشید. به پدرتان محیطی صلح آمیز ، راحت و گرم بدهید تا بتواند به خانه خود بیاید. سخت ترین تلاش خود را برای همراهی با خواهر و برادران خود انجام دهید. جوان های خود را مورد آزار و اذیت قرار ندهید و پیران خود را اذیت نکنید. به آنها درمورد هرگونه مشق شب که ممکن است آنها را نفهمند یا مشکلی که ممکن است طی کنند ، به آنها کمک کنید. با هم کارهای جالب انجام دهید. اگر به اندازه کافی پیر هستید که رانندگی کنید و یک ماشین داشته باشید ، با بردن خواهر و برادرهای خود به جایی که باید بروند ، به پدرتان کمک کنید.
  • طبیعی است که گاهی با خواهر و برادران خود بجنگید [7] اما سخت ترین تلاش خود را برای همراهی با آنها انجام دهید.

 

قسمت 3
انجام خوب در مدرسه
 1. تصویری با عنوان پدر خود را خوشحال کنید مرحله 11
  1
  خوب درس بخون. با عملکرد خوب در مدرسه به پدر خود نشان دهید که می خواهید در زندگی موفق شوید. سعی کنید تمام تکالیف خود را به موقع و به بهترین شکل ممکن انجام دهید. اگر چیزی وجود دارد که شما آن را نمی فهمید ، از معلمان خود بخواهید که دوباره توضیح دهند ، منابع دیگری را برای یادگیری تهیه کنید یا از یک دوست بخواهید که آن را برای شما توضیح دهد.
  • برنامه مطالعه تهیه کنید. تخمین بزنید که تکالیف شما چه مدت طول خواهد کشید و بعدازظهر و عصرهای اطراف خود را برنامه ریزی می کنید. در برنامه خود تجدید نظر و استراحت کنید.
  • برنامه ریزی جلسات مطالعه با 45 دقیقه مطالعه کامل و سپس 10 دقیقه استراحت. تلفن خود را خاموش نگه دارید تا به شما کمک کند در حین کار فقط روی مطالب مطالعه تمرکز کنید. از هرگونه حواس پرتی دیگری که می دانید بروز خواهد کرد ، خودداری کنید. تا زمانی که سبک یادگیری خود را پیدا نکنید با روشهای مختلف مطالعه آزمایش کنید.
  • برای مطالعه یک اتاق آرام در خانه خود پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که فضای خود را برای انجام این کار دارید.
  • پوشه ها و لوازم التحریر خود را سازماندهی کنید. پرونده های موضوعات خود را نگه دارید. حتماً نام و تاریخ خود را در تمام تکالیف بنویسید تا به شما کمک کند بدانید که در چه ترتیبی قرار است وارد شوند.
 2. تصویری با عنوان پدر خود را قدم 12 شاد کنید
  2
  با معلمان خود همراه شوید. سعی کنید برای خودتان شهرت خوبی ایجاد کنید. همیشه با معلمان خود مودب باشید و به آنها نشان دهید که علاقه دارید با شرکت در کلاس به خوبی یاد بگیرید. اگر دوست ندارید یک معلم یا دوستانتان تمایل داشته باشند که در کلاس بازی کنند ، ممکن است مودب بودن دشوار باشد. [8] با تدبیر و مثال زدنی مثال خوبی بگذارید. پدر شما وقتی به معلم های شما می شنود که شما را تحسین می کنند ، به شما افتخار می کنند.
  • این بدان معنا نیست که شما باید با هر کاری که معلم انجام می دهد موافقت کنید. اگر یک معلم قلدر است یا نگران رفتار آنها نسبت به شما یا هر کس دیگری در کلاس هستید ، موضوع را با مدیر مدرسه خود مطرح کنید. حتماً به والدین خود بگویید تا آنها نیز با زندگی شما به روز باشند.
 3. تصویری با عنوان پدر خود را قدم 13 شاد کنید
  3
  در فعالیتهای فوق برنامه (ECA) شرکت کنید. انجام کار خوب در مدرسه بیشتر از دانشگاهیان است. شرکت در ECA به این ترتیب به شما کمک می کند تا در یک فرد کاملاً دور قرار بگیرید: شما با داشتن تفریحی در فعالیتهای مورد علاقه خود ، مهارتهای زندگی ارزشمندی مانند نظم و انضباط ، رهبری ، کار تیمی ، مدیریت زمان ، مهارتهای تحلیلی ، مهارتهای اجتماعی و سازمان را یاد خواهید گرفت. . [9] اینها همه مهارتهایی است که برای موفقیت در زندگی به آنها نیاز دارید. همه والدین می خواهند ببینند فرزندانشان در زندگی موفق هستند. [10]
  • ECA همچنین برنامه های دانشگاهی خود را تقویت کرده و CV / CV را از سر می گیرد زیرا نشان می دهد طیف وسیعی از علاقه ها و ارزش هایی را دارید که کالج یا کارفرمای به دنبال آن خواهید بود.
 4. تصویری با عنوان پدر خود را خوشحال کنید مرحله 14
  4
  دوستان خوبی داشته باشید. به پدرتان نشان دهید که قاضی شخصیت خوبی هستید. افرادی را که می بینید در مدرسه خوب انجام دهید ناامید شوید. به دنبال کسانی باشید که با دیگران و معلمانشان شهرت خوبی داشته باشند و دارای کلاس بسیار خوبی باشند و به نظر شما شخصیت خوبی دارند و از مشکل بر حذر دارند. ممکن است از آنها یاد بگیرید و دوست داشتن با آنها ممکن است شما را از دردسر هم دور نگه دارد. [11] اگر دوست دارید ، می توانید با آنها گروه های مطالعاتی تشکیل دهید.
  • هرگز کاری انجام ندهید زیرا دوستانتان آنها را انجام می دهند. اقدامات خود را از طریق فکر کنید. اگر در فشار همسالان مشکل دارید ، با پدرتان در مورد آن صحبت کنید یا با یک مشاور مدرسه صحبت کنید.

 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]