چگونه از پرواز طولانی مدت لذت ببریم

چگونه از پرواز طولانی مدت لذت ببریم

گیر افتادن در یک منطقه کوچک در مدت زمان طولانی حتی برای بیشتر بیماران ممکن است دشوار باشد. اینکه چطور پرواز طولانی خود را از یک مصیبت به یک تجربه لذت بخش تبدیل کنید ، یک اولویت است. برخی افراد پروازهای طولانی را برای انجام کار ایده آل می دانند ، در حالی که برخی دیگر به عنوان زمان مناسب برای استراحت با کتاب و فیلم به آن نگاه می کنند. هرچه را ترجیح می دهید ، با کمی برنامه ریزی و آمادگی ، پرواز طولانی شما می تواند به بخشی دلپذیر از سفر شما تبدیل شود.
قسمت 1
اطمینان از یک پرواز راحت

    تصویری با عنوان تغییر هواپیماها برای پرواز در حال اتصال مرحله 8
    1
    بهترین صندلی ممکن را بدست آورید. اگرچه ارتقاء تجارت یا کلاس اول همیشه از نظر مالی امکان پذیر نیست ، در صورت امکان ، اتاق اضافی در این قسمت از هواپیما می تواند سفر شما را بسیار راحت تر کند. در هنگام مسافرت با اقتصاد ، سعی کنید صندلی را در راهرو رزرو کنید ، زیرا این کار باعث می شود که هنگام احساس بیقراری ، سریع پیاده روی کنید. همچنین می توانید برای برخی از اتاق های اضافی پا به داخل راهرو پهن کنید.
        بعضی از پروازها صندلی های پنجره را ترجیح می دهند. فایده صندلی پنجره این است که می توانید از کنار هواپیما به عنوان یک گره دنج که در آن می توانید بخوابید استفاده کنید. همچنین ، نمای خارج از هواپیما می تواند زیبایی طبیعی شما را فراهم کند که در صورت مشاهده فعالیت هایتان خسته کننده می شوند. مهمترین اشکال در صندلی های پنجره ، مشکلی است که هنگام رفتن به پیاده روی یا تلاش برای استفاده از حمام ، از دو نفر دیگر عبور خواهید کرد. [1]
    تصویری با عنوان جلوگیری از بی حوصلگی وقتی کاری برای انجام مرحله 15 ندارید
    2
    راه هایی را برای کاهش ناراحتی ابداع کنید. هدفون / گوشواره های هواپیمایی همیشه با بالاترین کیفیت نیست ، بنابراین ممکن است بخواهید جفت مورد نظر خود را بیاورید. هدفون های لغو سر و صدا ، به ویژه ، توسط پروانه های بلند پرواز جانباز مورد ستایش قرار می گیرند ، هرچند که اینها می توانند گران باشند. گوشواره گوش جایگزین مناسب و مقرون به صرفه برای این موارد است و در اکثر فروشگاه های مواد مخدر قابل خریداری است.
        شاید بخواهید چند قطعه آرامش بخش از سر و صدای سفید را بر روی پخش کننده رسانه خود بارگذاری کنید تا مسافران دیگر یا کودکان با صدای بلند را غرق کنید. صداهای باران ، صداهای ساحلی و آهنگ های مدیتیشن با موسیقی ملایم همراه با صداهای طبیعی می توانند شما را به مکانی آرام تر منتقل کنند. [2]
        بسیاری از مسافران پرواز طولانی ، پوشیدن جوراب های فشرده سازی را توصیه می کنند ، به خصوص هنگام پرواز. محدودیت فضای کافی و مدت طولانی مدت ثابت می تواند باعث تورم در پاها و مچ پا شود یا وضعیت خطرناکی به نام ترومبوز ورید عمقی دارد. جوراب های فشرده سازی می توانند به جلوگیری از این امر کمک کنند. [3] [4]
    تصویر با عنوان چک کردن پا برای عوارض دیابت مرحله 1
    3
    خود را با تمرینات درون هواپیما آشنا کنید . نگه داشتن خون و درگیر شدن بدن می تواند از درد ، تورم و ناراحتی جلوگیری کند. نکته اصلی این نوع تمرینات ، حرکات کوچک و کنترل شده ای است که به مرور زمان انجام می شود. حتی اگر فقط انگشتان پا را بالا می برید ، انجام این کار برای 10 تا 20 بار تکرار چندین بار در طول پرواز به شما کمک می کند تا بدنتان بلند شود. صحبت از بالا بردن انگشتان پا ...
        هنگام نشستن انگشتان پا را بلند کنید . پاشنه های خود را روی زمین نگه دارید و به آرامی انگشتان پا را تا حد امکان بالا ببرید. سپس انگشتان پا را پایین بیاورید و هنگام نگه داشتن انگشتان پا روی زمین ، این حرکت را با پاشنه های خود تکرار کنید. این کار را 7 - 10 بار با حرکت کنترل شده ، عمدی انجام دهید.
        پاهایتان را بلند کرده و پیچ کنید . اگر در اولین فرصت ممکن صندلی خود را دوباره بکشید ممکن است با این تمرین نتایج بهتری داشته باشید. سپس پاهای خود را تا حد امکان بالا ببرید و انگشتان پا را با حرکت در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا حداقل 6 چرخش انجام شود. سپس حرکت را در جهت عقربه های ساعت به همان تعداد چرخش ها تکرار کنید.
        زانوها را به سمت سینه خود بیاورید . این هم عضلات شکمی و هم پاهای شما را درگیر می کند. کمی به جلو تکیه دهید تا پشت شما از صندلی شما خاموش باشد. پس از آن ، یک زانو را تا حد ممکن به سینه خود نزدیک کنید و با استفاده از هر دو دست ، آن را به آرامی بکشید. این حالت را به مدت 15 تا 20 ثانیه نگه دارید ، سپس پای خود را پایین بیاورید و این روند را با پای دیگر خود تکرار کنید. این کار را حداقل 3 بار انجام دهید. [5]
    تصویری با عنوان تغییر هواپیماها برای پرواز در حال اتصال مرحله 3
    4
    برنامه پرواز را ایجاد کنید. برنامه شما لازم نیست به صورت سنگی تنظیم شود ، اما با ترسیم برنامه های خود برای زمان پرواز می توانید فعالیت هایی را برای جلوگیری از خستگی های خسته کننده در طول سفر ترتیب دهید. شما ممکن است برنامه ریزی برای گذراندن دو ساعت اول سفر خود را برای قرار گرفتن در محل و انجام برخی از خواندن سبک داشته باشید. تقریباً در ساعت سوم پرواز شما ، نوشیدنی های رایگان از جمله الکل معمولاً عرضه می شوند. ممکن است بخواهید از نوشیدنی های الکلی پرش کنید. کابین از قبل خشک شده است ، الکل می تواند به کمبود آب بدن منجر شود و الکل همچنین می تواند به کیفیت خواب شما آسیب برساند . [6] پس از آن شما ممکن است:
        در نظر بگیرید که چرت بزنید یا هرچه بیشتر ممکن است در حدود پنج ساعت بخوابید . کمکهای خواب طبیعی مانند بابونه ، ریشه والرین و ملاتونین ممکن است کمک کند. [7] [8] [9] با برنامه ریزی چرت زدن به وسط پرواز طولانی ، فعالیت های خود را متلاشی می کنید ، بنابراین امیدوارم که حوصله سرگرمی در صندلی های خود را نداشته باشید.
        به یک پیاده روی در راهرو در علامت هشت ساعته فکر کنید. حتی ورزش منظم در صندلی ها جایگزینی برای کشش پاهای شما نیست. بعد از چرت زدن ، کمی از نیمه راه پرواز خود گذشت ، خود را از صندلی خود بهانه کنید و قدم بزنید. این همچنین فرصتی مناسب برای بازدید از دستشویی و خوشبویی از کیف توالت فرنگی در هنگام پرواز است.
        از فعالیتهای برنامه ریزی شده خود بین ساعات هشت تا ده سفر خود لذت ببرید. برای یک فیلم خوب کنار بیایید ، کتاب خود را بخوانید ، معماهای خود را انجام دهید - خود را با تمام چیزهای لذت بخش که برای پرواز آورده اید ، اشغال کنید.
        در ساعت ده سعی کنید کمی استراحت کنید. کیفیت خواب شما در یک پرواز طولانی احتمالاً به اندازه آنچه شما به آن عادت کرده اید خوب یا خوب نخواهد بود. اگر احساس خواب آلودگی می کنید ، به بدن خود گوش دهید ، اما به دنبال یک فیلم آرامش بخش ، یک خواندن خوب یا برخی از کارهای معمایی ، ممکن است خود را برای چرت کوتاه دیگری آماده کنید.
        بقیه پرواز خود را با فعالیتهای برنامه ریزی شده به پایان برسانید. این همچنین فرصتی مناسب برای شماست که بتوانید تمرینات درون پرواز خود را انجام دهید. اکنون انجام تمرینات بدن شما را برای برنامه ریزی ، چمدان گرفتن چمدان و راهیابی به هتل یا هر کجا که در آن سر می توانید آماده کنید. شما همچنین ممکن است بخواهید ساعتی قبل از فرود ، سفر دیگری را به دستشویی اختصاص دهید تا در رسیدن به مقصد خود احساس طراوت کنید. [10]

قسمت 2
وقت خوبی را در پرواز خود داشته باشید

    تصویر با عنوان یک بسته بندی مراقبت برای کمپ مرحله 4 تهیه کنید
    1
    فعالیت های احتمالی طوفان. در مورد فکر کنید و لیستی از فعالیتهایی را که دوست دارید در فضاهای محصور مانند اتاق ، مدرسه یا محل کار خود انجام دهید ، تهیه کنید. برخی از فعالیتهای متداول در پرواز شامل خواندن ، گوش دادن به موسیقی ، تماشای فیلم و انجام کارهای خانه / کار است. هرگونه سرگرمی را که ممکن است داشته باشید فراموش نکنید که می تواند در یک صندلی انجام شود ، مانند نقاشی ، بافندگی ، شطرنج بازی ، انجام معما (مانند معماهای سودوکو یا جدول کلمات متقاطع ) ، اریگامی تاشو و غیره.
        شما همچنین ممکن است بخواهید قبل از قدم زدن در پرواز ، مراقبه مراقبه را در نظر بگیرید. برخی افراد اضطراب پرواز را تجربه می کنند و بسیاری از افراد در طی پرواز طولانی ناراحت کننده می شوند. مراقبه در پرواز شما می تواند به شما آرامش بخشیده و بدن را در حالت آرام قرار دهد.
        یک پرواز طولانی نیز ممکن است زمان خوبی برای شما باشد که می توانید یک فعالیت جدید را امتحان کنید ، به خصوص اگر متوجه شوید که به طور عادی وقت آزاد برای امتحان کردن چیز جدید ندارید. اگر همیشه در مورد دادن عکس سودوکو فکر کرده اید اما هرگز فرصتی نداشته اید ، سوار شدن با هواپیمای طولانی شما ممکن است فقط مکانی برای تمرکز و انجام یک فعالیت جدید مانند این باشد! [11]
    تصویری با عنوان تغییر هواپیما برای اتصال پرواز مرحله 11
    2
    از صندلی های آزاد استفاده کنید. برخی پروازهای طولانی مسافت نسبت به سایرین شلوغ تر خواهند بود. هنگام سوار شدن و قرار گرفتن در صندلی خود ، چشمان خود را لایه بردار کنید. اگر متوجه برخی صندلی های خالی شده اید ، با یک مسافر پرواز تماس بگیرید و سؤال کنید که آیا ممکن است به آن صندلی ها نقل مکان کنید تا شما و سایر مسافران بتوانید فضای بیشتری داشته باشید. در هنگام سؤال خجالتی نباشید - در بسیاری موارد ، صندلی های باز به صورت اولیه و درجه یک ارائه می شوند. [12]
    تصویری با عنوان پس انداز پول در گل های عروسی مرحله 2
    3
    دوستی کن حتی اگر احساس ناخوشایندی برای معرفی خود با یک غریبه احساس ناخوشایند داشته باشید ، به یاد داشته باشید که هم اتاقی های شما احتمالاً همان چیزها را احساس می کنند. بودن با شرایط دوستانه با افرادی که در کنار شما نشسته اند می تواند باعث شود که هنگام استفاده از ردیف خود برای استفاده از دستشویی یا پیاده روی ، از ردیف خود خارج شوید.
        برای کمک به دوستان با کسانی که در اطراف شما نشسته اند ، می توانید یک میان وعده اضافی برای ارائه تهیه کنید. حتی اگر همسری شما امتناع ورزد ، بیشتر مردم از ژست حسن نیت قدردانی می کنند.
        ممکن است شما دوستان خود را در یک بازی مانند شطرنج درگیر کنید یا با یک معمای دشوار کمک بخواهید. شما ممکن است چیزی مثل این بگویید ، "سلام ، تام اسم من ، شما اتفاق نمی افتد که در مورد افراد مشهور چیزی بدانید ، مگر شما؟ سیزده نفر در این جدول کلمات متلاشی شده اند.
    تصویری با عنوان خواب در هواپیما یا قطار مرحله 15
    4
    تغییر در لباس خواب را در نظر بگیرید. روتین می تواند به شما کمک کند تا حالت خلقی را ایجاد کنید. حتی اگر در هواپیمای خود در فضای محصور و ناآشنا قرار داشته باشید ، رفتن به دستشویی برای تغییر لباس در لباس شب / لباس خواب می تواند تنها چیزی باشد که به شما کمک می کند تا حالت خاموش داشته باشید. این پوشاک سبک وزن معمولاً بدون داشتن فضای اتاق زیاد می تواند در کیسه پرواز شما بسته شود. [13]
        همچنین اگر کفش خود را برداشته و انگشتان خود را به اتاق مچ دست دهید ، خوابیدن راحت تر است. اگر از قرار دادن جوراب ساق بلند خود در کف هواپیما ناراحت هستید ، می توانید از مسافر پرواز خود بخواهید که یک پلیت هواپیمایی داشته باشد و از این حالت برای استراحت خود استفاده کند.
        اگر برای شغل خود مسافرت می کنید و کت و شلوار کت و شلوار پوشیده اید ، در بسیاری از موارد می توانید از کارمند پرواز درخواست کنید که جلیقه خود را آویزان کنید تا چروک نشود. به این ترتیب ، هنگام استراحت می توانید لباسهای شغلی خود را شفاف و تازه نگه دارید. [14]
    تصویری با عنوان خواب در هواپیما یا قطار مرحله 8
    5
    هنگام تلاش برای خواب دنج کنید. اگرچه فضای پرواز شما در پرواز محدود خواهد بود ، اما هنوز هم روش هایی وجود دارد که می توانید هنگام خوابیدن راحت شوید. اگر صندلی پنجره دارید ، می توانید سایه پنجره را به سمت پایین بکشید و سر خود را روی آن قرار دهید. اما حتی اگر صندلی پنجره ندارید ، به یاد داشته باشید صندلی خود را دوباره بکشید! حتی کمی عقب بودن به صندلی شما می تواند سطح راحتی شما را بهبود بخشد.
        اگر بالش ندارید ، یک ژاکت یا روسری می تواند در یک سوراخ انجام دهد. برای پوشاندن یک بالش راحت برای سرتان ، یک مقاله از لباس را تا کنید و یا تا کنید.
        اگر در یک صندلی میانی به دام افتاده اید ، موقعیت های مختلف را امتحان کنید تا آنچه را برای شما راحت تر است پیدا کنید. ممکن است دریابید که تکیه به چپ یا راست در صندلی عقب خود به میزان قابل توجهی کمک می کند. حتی ممکن است بتوانید با پوشیدن لباس های اضافی ، مانند یک ژاکت ، یک سطح برای لاغر شدن از آن ایجاد کنید.
        به یاد داشته باشید که قسمت پایین بدن خود را از ناراحتی تنظیم کنید. خوابیدن در حالی که عمدتاً قائم است ، می تواند فشار ناخوشایندی را به قسمت تحتانی کمر شما وارد کند. نشستن بر روی بالش ، حتی یکی از انواع U شکل ، می تواند به تسکین این فشار کمک کند ، یک بالابر جزئی به پاها ببخشد و بر راحتی شما بیفزاید. [15]
    تصویری با عنوان شارژ یک iPad بدون بلوک شارژ مرحله 10
    6
    در بالای شارژ الکترونیک بمانید. از حفظ شارژ الکترونیک بسیار آسان است ، به خصوص اگر به عنوان مثال از فیلم خوب در رایانه لوحی یا لپ تاپ خود لذت ببرید. شارژرهای خود را مفید نگه دارید و سعی کنید حداقل یک دستگاه را در هر زمان شارژ نگه دارید. به این ترتیب ، هنگامی که باتری در سایر لوازم الکترونیکی شما کم مصرف است ، حداقل یک دستگاه با یک بار شارژ خواهید داشت.
        بسته به نوع دوشاخه مورد استفاده در کشور خود ، ممکن است بخواهید یک آداپتور برق برای لوازم الکترونیکی خود بیاورید. برای بررسی اینکه آیا به آداپتور برق نیاز دارید یا خیر ، می توانید مشخصات پرواز خود را بصورت آنلاین بررسی کنید تا ببینید که در صورت وجود ، چه نوع رسانه ای وجود دارد. [16]
    تصویر با عنوان شناسایی آهنگ ها با استفاده از ملودی مرحله 12
    7
    به خود چیزی بدهید تا مشتاقانه منتظر بمانید. اگر کتاب ، بازی یا پازلی دارید که واقعاً از آن لذت می برید ، سعی کنید آن را در یک نشستن تمام نکنید. در نیمه راه استراحت کنید تا بتوانید در پرواز بعد از آن لذت بیشتری ببرید هنگامی که احتمالاً بیقرار تر و نیاز به کاری جذاب تر خواهید داشت. ممکن است یک فیلم تماشا کنید ، تمریناتی در پرواز انجام دهید یا بین فعالیتی که از آن لذت می برید انجام دهید.
        استراحت از یک فعالیت لذت بخش همچنین باعث می شود که از روی آن سوخته نشوید. حتی لذت بخش ترین کارها اگر خیلی طولانی انجام شود ، می توانند خسته کننده باشند. [17]
    تصویر با عنوان رژیم غذایی ضد اضطراب را دنبال کنید مرحله 2
    8
    خود را آبرسانی کنید. هوای خشک داخل کابین می تواند رطوبت شما را سریعتر از آنچه متوجه می شوید سرقت کنید. کم آبی بدن می تواند به خشکی دهان ، سردرد ، سرگیجه ، سرگیجه منجر شود و می تواند در مه روان مؤثر باشد. [18] با نوشیدن مقدار زیادی آب ، خود را در طول پرواز به خوبی مرطوب نگه دارید.
        برای جلوگیری از کم آبی ، ممکن است بخواهید از دیورتیک ها نیز خودداری کنید. دیورتیک ها موادی هستند که شما را مجبور به تکرار ادرار کردن مانند قهوه و الکل می کند. [19] [20] [21]

قسمت 3
بسته بندی برای سفر طولانی خود را

    تصویر با عنوان یک بسته بندی مراقبت برای اردوگاه مرحله 8
    1
    نیازهای اساسی خود را در نظر بگیرید. در بسیاری از پروازهای طولانی ، به خصوص پروازهایی که بیش از هشت ساعت طول دارند ، احتمالاً خوابتان می رود یا چرت می زنید. کیت حمام فقط برای این نوع شرایط عالی است. به این ترتیب ، لازم نیست احساس کنید که بعد از بیدار شدن باید نگران "نفس اژدها" باشید.
        در کابینت سرویس بهداشتی ، حداقل می خواهید مسواک بزنید ، خمیردندان به اندازه اندازه مسافر ، دئودورانت و ضدعفونی کننده دست استفاده کنید.
        بسیاری از انواع لنزهای تماسی هنگام خواب می توانند ناراحت کننده باشند ، یا می توانند خشک شوند و باعث خارش و تار شدن چشم شما شوند. یک مورد و راه حل در مجموعه حمام شما می تواند شما را از این امر نجات دهد! مطمئن باشید بطری های راه حل شما در حد مجاز هواپیمایی شما هستند.
        هوا در کابین اکثر پروازها به ویژه پروازهای طولانی می تواند بسیار خشک باشد. برخی از لوسیون ها و لوازمی به اندازه سفر می توانند پوست خشک شما را تسکین دهند. افتادگی چشم نیز می تواند پس از چرت زدن یا بعد از خشک شدن چشمان شما از هوای کابین ، نجات دهنده باشد. [22]
    تصویری با عنوان خواب در هواپیما یا قطار مرحله 3
    2
    لوازم خواب در پرواز را آماده کنید. چند ساعت خواب یا بهتر از این ، هشت ساعت کامل ، می تواند پرواز طولانی مدت مسافرت شما را به بخشی از آنچه در غیر این صورت بود ، کاهش دهد. با این حال بسیاری از افراد هنگام خوابیدن در صندلی های هواپیمایی یا نادیده گرفتن سایر مسافران هنگام خواب مشکل دارند. سعی کنید مواردی را که ممکن است به شما کمک کند خواب بهتری داشته باشید ، پیش بینی کنید ، مانند یک ماسک خواب برای مسدود کردن نور ، بالش مسافرتی ، پتو شخصی و شاخه های گوش.
        برخی از مسافران برای کمک به کنار آمدن از خواب خود سوگند می خورند ، و اگر شما نیز قصد دارید این روش را با استفاده از وسایل خواب آور بدون نسخه یا پزشک معالج انجام دهید ، باید قبل از پرواز تست آزمایش را به دارو بدهید. کمکهای خواب روی هر شخص متفاوت است و آخرین کاری که شما می خواهید این است که وقتی همه کاری که می خواهید انجام دهید این است که با چشم و بیداری گرفتار شوید ، گره خورده است. [23]
        همچنین ممکن است بخواهید ویژگی های ارائه شده در پرواز خود را بررسی کنید. بسیاری از پروازهای طولانی امکاناتی مانند بالش و پتو را ارائه می دهند ، اگرچه کیفیت اینها ممکن است به اندازه آنچه از خانه آورده اید نیست. با این وجود اگر چمدان حمل خود را پر از لبه کنید ، در عوض استفاده از بالش هواپیمایی می تواند فضای بیشتری را برای کاری جالب ایجاد کند!
    تصویر با عنوان یک بسته بندی مراقبت برای اردوگاه مرحله 5 تهیه کنید
    3
    کیف پرواز خود را جمع کنید. حتی اگر بسیاری از پروازها معمولاً سرویس وعده های غذایی را ارائه می دهند ، هیچ تضمینی وجود ندارد که غذای اشتها آور را پیدا کنید یا اینکه این مقدار برای تأمین گرسنگی شما برای کل پرواز کافی خواهد بود. برخی از میان وعده های مسافرتی را که مورد تأیید هواپیمایی شما است مانند میوه های خشک و میله های پروتئین بسته بندی کنید. از آجیل به دلیل مشکلات آلرژی احتمالی مسافران دیگر خودداری کنید. همچنین می خواهید بازی ها ، رسانه ها و موارد دیگری را که برای فعالیتهایی که در آن فکر کرده اید ، به وجود آورید.
        میان وعده هایی را که از تجربه می دانید در اولویت قرار دهید و هضم شما مهربان است. معده ناراحت در پرواز طولانی می تواند هر لذتی را که ممکن است داشته باشید خراب کند. [24]
        اطمینان حاصل کنید که شارژرهای خود را بسته اید و به طور بالقوه یک پاور برق برای شارژ دستگاههای خود در پرواز است. حتی اگر بسیاری از پروازهای در حال حاضر برای وسایل الکترونیکی شما رسانه های خروجی دارند ، اگر قصد استفاده از لپ تاپ / تبلت ، هدفون باتری و تلفن همراه خود را دارید ، ممکن است متوجه شوید که برای داشتن شارژ همه آنها در نیمه راه پرواز خود ، به اندازه کافی رسانه ندارید. وقتی باتری های شما شروع به از بین رفتن! یک پاور برق می تواند در این شرایط شما را نجات دهد. [25]
        فناوری همیشه قابل اعتماد نیست و آخرین چیزی که می خواهید این است که یک پرواز 12 ساعته را برای تماشای یک فیلم در پرواز بگذرانید که خسته کننده شوید. ایده خوبی است که حداقل یک مورد را پیدا کنید که نتواند از کار بیفتد ، مانند یک کتاب و / یا برخی معماهای کاغذی (سودوکو ، جدول متقاطع ، و غیره) ، به همراه مقداری کاغذ ، مداد و یک قلم.
    تصویر با عنوان خواب در هواپیما یا قطار مرحله 7
    4
    لباس لباس خود را تعیین کنید. ممکن است شما از تغییر دما در کابین خود شگفت زده شوید. در ابتدای پرواز ممکن است احساس راحتی کنید اما بعد از راحت شدن و خوابیدن ، ممکن است احساس سرماخوردگی کنید. به صورت لایه هایی بپوشید تا بدون توجه به نوسانات دمای کابین ، از راحتی شما اطمینان حاصل کنید. لباس راحتی و راحتی و گشاد را از کمد لباس خود در اولویت قرار دهید.
        حتی اگر فصل روسری نباشد ، روسری می تواند یک دارایی عالی در پرواز طولانی باشد. روسری فضای نسبتاً کمی را اشغال می کند و می توان آن را در گردن خود حمل کرد ، اما هنگامی که سرد است می توانید روسری خود را روی بازوها ، پاها و یا هر کجا که پیدا کردید بهتر گرم کنید. از روسری نیز می توان به عنوان بالش در خرج کردن استفاده کرد. [26]

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]