5 روش فوق العاده کاربردی برای یادگیری زبان انگلیسی 2019 - عکس کده

5 روش فوق العاده کاربردی برای یادگیری زبان انگلیسی 2019 - عکس کده

از اشتباه کردن نترسید . اعتماد به نفس داشته باشید . مردم فقط می‌توانند اشتباه‌ات خود را وقتی می‌شنوند که آن‌ها را می‌سازند ، تصحیح کنند .
اطراف خود را به زبان انگلیسی احاطه کنید . خودتان را در یک محیط صحبت انگلیسی قرار دهید که در آن شما می‌توانید به صورت انفعالی یاد بگیرید . بهترین راه برای یادگیری از طریق صحبت کردن است .
هر روز Practise . یک برنامه آموزشی برای خودتان تهیه کنید . تصمیم بگیرید که یک هفته چقدر وقت صرف مطالعه کنید و به آن پایبند باشید . یک برنامه روتین ایجاد کنید .
درباره برنامه مطالعه خود به خانواده و دوستان خود بگویید . آن‌ها را وادار کنید تا شما را وادار به تحصیل کنند و همچنین اجازه ندهید که آن‌ها شما را قطع کنند .
۴ مهارت اصلی را مشخص کنید : خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش دادن . آن‌ها همگی باید برای بهبود شما کار کنند .
یک دفتر از کلمات جدید که یاد می‌گیرید ، داشته باشید . از آن‌ها در جملات استفاده کنید و سعی کنید حداقل ۳ بار در زمانی که صحبت می‌کنید ، آن‌ها را بیان کنید .
حداقل یک‌بار در روز درس بدهید .
دسته‌بندی لیست‌ها یکی از رایج‌ترین روش‌های یادگیری واژگان برای یک آزمون است . این فقط یک تمرین خوب برای مطالعه کوتاه‌مدت است زیرا شما اغلب اطلاعاتی را که برای آزمایش یاد گرفته‌اید را حفظ نمی‌کنید .
از ساعت بدنتان استفاده کنید . اگر شما یک فرد صبح نیستید ، در بعدازظهر مطالعه کنید .
به یاد داشته باشید که اگر سعی کنید یک جمله مثال را با استفاده از آن کلمه به جای کلمه خود به یاد بیاورید ، کلمات راحت‌تر می‌توانید به یاد آورید .
برای امتحان برنامه‌ریزی کنید . زمانی که نیاز دارید برای چیزی مطالعه کنید ، خواهید دید که بیشتر کار می‌کنید .
گفتن این که ، بهتر است فقط برای امتحان کردن مطالعه کنید . به تصویر بزرگ‌تر فکر کنید . چه کاری می‌توانید انجام دهید هنگامی که یک فرمان خوب از زبان انگلیسی دارید ؟ کیفیت زندگی شما چگونه است ؟
یک هدف بلند مدت به خودتان بدهید . بر روی کار کردن با آن تمرکز کنید .
اهداف کوتاه‌مدت خود را نیز به خودتان بدهید و زمانی که به هر یک از آن‌ها دست پیدا می‌کنید به خودتان پاداش بدهید .
فضایی ایجاد کنید که در آن شما می‌خواهید یاد بگیرید ، نه به این خاطر که باید آن را یاد بگیرید . وقتی در حال یادگیری هستید ، بیشتر یاد خواهید گرفت ، چون می‌خواهید .
بدانید چه چیزی برای شما بهتر عمل می‌کند . در مورد این که چه روش‌هایی برای شما در گذشته موفق بوده‌اند و با آن‌ها باشید ، فکر کنید .
ببینید چگونه یاد می‌گیرید . می‌تواند به خاطر حفظ کردن ، خواندن ، صحبت کردن، خلاصه کردن یا روش‌های دیگر باشد . ببینید بهترین مطالعه را چگونه مطالعه می‌کنید . آن می‌تواند در یک مکان آرام توسط خودتان و یا با یک گروه باشد .
کمک بگیرید ! اگه چیزی نمی‌فهمی ، باید از کسی سوال کنی . از معلم ، classmates یا دوستان خود برای کمک سوال کنید .
مرور و مرور کنید و مرور کنید! دقت کنید که زمان را صرف مرور چیزهایی کنید که در گذشته مطالعه کرده‌اید .
این ایده خوبی نیست که به مدت بیش از ۳۰ دقیقه در زمان خود مطالعه کنید . استراحت کنید ، هوای تازه داشته باشید و پاهایتان را صاف کنید .
عجله نکنید که یک سطح بالا بروید . تمرکز کنید روی سطحی که در حال حاضر هستید .
به جای تلویزیون ، دی وی دی را تماشا کنید . بهتر است از چیزی استفاده کنید که بتوانید دوباره آن را تماشا کنید تا اطلاعاتی که ممکن است برای اولین بار از دست بدهید را بگیرید .
تماشای تلویزیون فقط به شما این فرصت را می‌دهد که بار اول چیز درست را بشنوید . این برای دانش آموزان سطح بالا بهتر است . این کار می‌تواند برای صحبت کردن با گویشوران بومی انگلیسی تمرین خوبی باشد ، بنابراین لازم نیست از آن‌ها بخواهید که خود را تکرار کنند .
خوانندگان درجه‌بندی‌شده را بخوانید . این کتاب‌ها به ویژه برای سطح شما نوشته شده‌اند . یک رمان کامل بخوانید . تو می تونی این کار و بکنی ! بعدا ً احساس خوبی خواهید داشت .
کتاب‌های کودکان آسان‌تر است و جایگزین خوبی برای خوانندگان درجه‌بندی‌شده هستند .
روزنامه‌ها مکان مناسبی برای یافتن ساختارهای پاسیو هستند . مقاله زیر را بخوانید و ببینید آیا می‌توانید جملات انفعالی پیدا کنید یا نه.
ابتدا معنی کلی را بخوانید . در مورد درک هر کلمه نگران نباشید ، سپس برگردید و کلمات جدید را نگاه کنید .
برای کلمه‌ای که در یک جمله متوجه نیستید ، به کلمات دیگر اطراف آن نگاه کنید . آن‌ها به شما راهنمایی خواهند داد . سعی کنید معنی را از متن حدس بزنید .

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]