10 راه عملی جدید ترک سریع سیگار 2020 - عکس کده

10 راه عملی جدید ترک سریع سیگار 2020  - عکس کده

شروع به متوقف کردن: متخصص روش ترک عملی را برای ترک سیگار ارائه می دهد

ما با خدمات مشاوره توتون و تنباکو برای برنامه U-M M-Healthy ، در مورد لگد زدن به اعتیاد صحبت کردیم.
س: چگونه به افرادی که فکر می کنند چون قبلاً سرطان دارند پاسخ می دهید ، هیچ دلیلی برای ترک آن ندارید؟

پاسخ: این تحقیق دو چیز را نشان می دهد: اول ، افرادی که به هر نوع سرطان مبتلا هستند که سیگار را ترک می کنند ، کیفیت زندگی بهتری دارند. التهاب در ریه ها کاهش می یابد ، اجازه می دهد اکسیژن بیشتری جریان یابد ، که به خستگی کمک می کند. دوم ، اگر به مطالعاتی که اثرات درمان سرطان ریه را بررسی می کند ، صرف نظر از اینکه این شیمی درمانی ، جراحی یا پرتودرمانی باشد ، نگاه کنید ، امید به زندگی برای افرادی که سیگار می کشند طولانی تر است.
س: چگونه می دانید هنگامی که شما حاضر به ترک سیگار هستید؟

پاسخ: افرادی که به یک ماده اعتیاد دارند ، هرگز 100 درصد آماده ترک نخواهند شد. ما به مردم می گوییم خوب است که سیگار را دوست داشته و دوست دارند همچنان از آن لذت ببرند ، اما اگر 51 درصد از شما وجود دارد که تشخیص می دهد برای شما خوب نیست و شما نمی خواهید سیگار بکشید ، وقت آن است که شروع به ترک کنید.
س: منظور شما از "شروع ترک" چیست؟

پاسخ: سیگاری متوسط ​​قبل از اینکه سیگاری سابق شود ، 9 تا 11 تلاش را ترک می کند. این مهم است که اگر چند بار تلاش کردید و موفق نشده اید ، متوجه شوید که ضعیف نیستید. نیکوتین یک اعتیاد واقعی است؛ دوری از آن نیاز به مدیریتی شبیه به هر بیماری مزمن دارد. تنها نارضایتی در ترک سیگار هنگامی است که فرد از تلاش برای ترک کردن خودداری می کند.
س: چه نوع داروهایی برای کمک به شما وجود دارد؟

پاسخ: جایگزینی نیکوتین به صورت لکه ها ، لثه ها ، لوزه ها یا استنشاقی ها می تواند بدون قرار گرفتن فرد در معرض 4000 ماده شیمیایی دیگر در سیگار ، از جلوگیری از علائم برداشت کمک کند. گزینه های دیگر Chantix است که گیرنده های نیکوتین در مغز را مسدود می کند ، و یا ضد افسردگی Zyban ، که نشان داده است که از هوس ها جلوگیری می کند.
س: چرا کسی به یک داروی ضد افسردگی برای کمک به ترک نیاز دارد؟

پاسخ: متاسفانه ، نیکوتین موجود در سیگار به عنوان یک ضد افسردگی بسیار مفید است. و مطالعات نشان داده اند که 45 تا 55 درصد از افراد سیگاری ممکن است دارای افسردگی اساسی باشند که خود آنها را با نیکوتین درمان می کنند. استعمال سیگار یک مکانیزم مقابله است: "من احساس بدی می کنم ، اما وقتی سیگار می کشم ، احساس بهتری می کنم."
س: بنابراین ممکن است روشی برای مقابله با تشخیص سرطان تبدیل شود؟

پاسخ: گناه یک احساسات ناخوشایند است و چیزی است که می تواند در راه ترک آن باشد. برای افراد بسیار آسان است که در چرخه ای از "من این کار را با خودم انجام دهم ، بنابراین چرا باید سیگار را ترک کنم" بسیار آسان است. اما یادگیری مقابله با جنبه های منفی زندگی ، نحوه برخورد افراد غیر سیگاری یا افراد سیگاری آنها به جای یک سیگار ، شاید شما به دنبال یک دوست باشید تا با او صحبت کند یا یاد بگیرد که مراقبه کند.
س: استعمال سیگار اغلب اجتماعی است. چگونه با زوج هایی برخورد می کنید که فقط یک نفر می خواهد کنار بماند؟

پاسخ: بین شخصی که سعی در ترک آن دارد و فردی که هنوز سیگار می کشد ، باید مذاکره انجام شود تا اطمینان حاصل شود که هر دو احساس احترام می کنند. شاید شما در خانه خود مناطق سیگاری و غیر سیگاری ایجاد کنید ، یا موافقت نکنید که هرگز به شخصی که سعی در ترک آن دارد ، سیگار نکشید.
س: آیا شما روش هایی برای مقابله با محرک هایی که باعث می شود کسی یک سیگار میل کند ، پیشنهاد دارید؟

پاسخ: برای من غیر معمولی نیست که یک نفر وارد دفتر من شود و بگوید ، "من حاضر هستم کنار بگذارم و من به جای آن ورزش می کنم." خوب ، اگر شما یک بسته روز سیگار می کشید ، تخمین زده می شود که هزینه کنید سه ساعت و 20 دقیقه در مصرف سیگار یا رفتارهای مربوط به سیگار کشیدن. تعداد بسیار کمی از مردم آماده هستند که ورزش کنند. تهیه منوی جدید از رفتارها برای جایگزین کردن سیگار مهم است. تنظیم روزمره نیز مهم است. اگر عادت دارید که روزانه کاغذ صبح را با یک سیگار بخوانید ، ممکن است در عوض در صندلی دیگری بنشینید یا در ابتدا دوش بگیرید.
سؤال: سرانجام ، اگر افرادی که عاشق سیگار هستید ، چگونه آنها را ترغیب می کنید که متوقف شوند؟

پاسخ: انگیزه باید از درون باشد. سخنرانی ها و سفرهای گناه مؤثر نیستند ، و اگر وجود داشته باشد ، ممکن است باعث شود سیگاری در این عادت مجذوب شود. برای برخی ، پول ممکن است یک انگیزه دهنده باشد: یک سیگاری بسته بندی شده در روز می تواند بیش از 2،000 دلار در سال در سیگار صرفه جویی کند. به آنها کمک کنید تا در مورد آنچه می خواهند برای آینده بخواهند صحبت کنند. سعی کنید به آنها کمک کنید تا دریابند که سیگار کشیدن به آنها در رسیدن به این اهداف کمک نمی کند. از همه مهمتر ، به آنها بگویید که چقدر آنها را دوست دارید و در هنگام آماده شدن برای ترک آنها در آنجا هستید تا از آنها پشتیبانی کنید.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]